۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 278624
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

انتخابات زمینه‌ساز تقویت ضریب امنیت کشور است

فرماندار تنگستان  گفت: انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی و به عنوان یک ظرفیت اجتماعی و سیاسی و زمینه‌ساز تقویت ضریب امنیت کشور است.

به گزارش سپاس ؛ عبدالحسن رفیعی فرماندار تنگستان  صبح سه‌شنبه در شورای اداری شهرستان تنگستان اظهار داشت: دلوار در حوزه شیلات، گردشگری و تجاری دارای ظرفیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه آن استفاده شود.

وی با اشاره به معرفی شهردار جدید دلوار از تلاش‌های شهردار سابق و سرپرست شهرداری دلوار تشکر و قدردانی کرد و اضافه کرد: شهردار باید در دل شهروندان جای داشته باشد و ارتباطش نباید با مردم قطع کند.

فرماندار تنگستان افزود: شهردار نباید حصاری بین خود و مردم ایجاد کند، زیرا هرچقدر شهردار بتوانند بامحبت و صمیمیت با شهروندان ارتباط بگیرد، می‌تواند از همکاری و هم‌افزایی شهروندان در توسعه، عمران و آبادانی شهر بهره ببرد.

رئیس شورای اداری تنگستان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی و به عنوان یک ظرفیت اجتماعی و سیاسی و زمینه‌ساز تقویت ضریب امنیت کشور است.

 وی تصریح کرد: امنیت کشور را آسان به دست نیاورده‌ایم و نباید به‌آسانی از دست بدهیم و تحت تأثیر جوسازی‌هایی که امروز شاهد آن هستیم قرار بگیرد و این وظیفه مردم و مدیران است که با همدلی و هم‌افزایی آن را تقویت کنند.

رئیس شورای اداری تنگستان یادآور شد: با همدلی بسیار خوب بین هیئت اجرایی، نظارت و بازرسی به عنوان ارکان برگزاری انتخابات در شهرستان تنگستان یک انتخابات سالم برگزار و اصل بی‌طرفی در انتخابات موردتوجه همه است.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: اقدام قاطع و تلافی‌جویانه سپاه پاسداران در پاسخ بسیار خوبی که به حرکت تروریستی آمریکا داده شد و اجماع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اقدام متقابل علیه امریکا و همراهی و اقدام خوب پارلمان عراق در بحث خروج امریکا از کشورشان جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس شورای اداری تنگستان از همراهی بسیار خوب مردم و نهادهای دولتی در شهرستان تنگستان در جهت برگزاری مراسم بزرگداشت سردار سپهبد سلیمانی سیلمانی تقدیر و تشکر کرد و گفت: بعد از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک اجماع و وحدت و همبستگی خوبی در کشور اتفاق افتاد، شاید کمتر مواقعی در ۴۰ ساله گذشته چنین وحدت و همبستگی که بین همه مردم و گروه‌ها ایجادشده باشد باید قدر این همبستگی و وحدت را بدانیم.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: باید از این وحدت و اجماعی که به مناسبت شهادت شهید سردار سلیمانی ایجادشده و از این ظرفیت برای دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن و برای حضور حداکثری مردم در دوم اسفندماه انتخابات مجلس شورای اسلامی بهره برد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*