چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اقدام کوچکِ به هنگام، بهتر از بزرگِ دیرهنگام

دربرازجان، فعالین فرهنگی به خاطر کارهای کوچک ولی مستمر، ظرفیت یکدیگر را به‌خوبی می‌شناسند و به فضای ذهنی مشترکی رسیده‌اند

آخرین اخبار
۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ دربرازجان، فعالین فرهنگی به خاطر کارهای کوچک ولی مستمر، ظرفیت یکدیگر را به‌خوبی می‌شناسند و به فضای ذهنی مشترکی رسیده‌اند. سریع همدیگر را پیدا می‌کنند. ظرف چند ساعت تبدیل می‌شوند به گروه واکنش سریع. تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و اجرا در کمتر از دو، سه ساعت انجام می‌شود. شهادت سردار سلیمانی یکی از این موعدهای واکنش سریع بود.

هادی خواجوی، مسؤول هیئت عاشقان حضرت ابوالفضل می‌گوید: با خودمان گفتیم مراسم برای سیدالشهدای مقاومت، کسی که خوار چشم آمریکا و اسرائیل بود، باید حماسی باشد. نباید افسردگی و شکست در چهره ما دیده شود. باید جوشیدن خشم و روح حماسی انقلابی مردم را به رخ آن‌ها بکشانیم. برای شهادت سردار فاتح مقاومت باید تجمع خونخواهان برگزار کنیم نه مراسم فاتحه‌خوانی. تصمیمان این بود که در حد ظرفیت خود، یک‌شب ایستگاه صلواتی بزنیم و صوت‌های حماسی پخش‌کنیم؛ اما این اتفاق ظرفیت‌های مختلف مردمی را پای‌کار آورد و کار خیلی فراتر از حد انتظارمان پیش رفت.

محمد فخار مسؤول گروه فرهنگی شهید احمدی روشن می‌گوید: برای پخش صوت نیاز به سیستم صوتی داشتیم. با گروه صوت الرضا که در زمینهٔ سرود و اجرای برنامه‌های فرهنگی و… فعالیت می‌کند تماس گرفتیم و درخواستمان را مطرح کردیم. مسؤول گروه گفت، علاوه بر سیستم صوت، حاضریم با گروه سرود برای اجرا بیاییم. حاج‌آقا بحرانی از اعضای گروه هم برای مجری‌گری در تجمع آماده هستند.

به‌این‌ترتیب هسته اولیه تجمع خونخواهان حاج قاسم سلیمانی در برازجان تا عصر جمعه شکل گرفت و خیلی سریع در فضای مجازی ساعت و مکان برگزاری تجمع را اعلام کردیم.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !