شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بازدید ۱۴۰۰ دانش آموز بوشهری از نمایشگاه در مسیر شهداء

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که در خصوص برنامه‌های کنگره شهدای استان بوشهر شده، هزار و 400 دانش‌آموز از نمایشگاه در مسیر شهدا دیدن می‌کنند.

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سرهنگ عبدالرضا دشتی جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در دیدار با مسؤولین ستاد برگزاری برنامه‌های کنگره شهدای استان بوشهر، گفت: کتاب قطور شهادت هیچ‌گاه از برگ‌های زرین خالی نخواهد شد و دانش‌آموزان ایران با افتخار راه شهدای اسلام و ایران را ادامه خواهند داد.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر ادامه داد: با خون پاک مطهر شهیدان ایران اسلامی عهد می‌بندیم که درس ایثار رشادت، عزت، اخلاص را از طریق پاسداشت یاد و سیره آن‌ها به دانش‌آموزان‌مان ارائه کنیم و مطمئنأ دانش‌آموزان عزیز هر کدام رهرو راه پرافتخار او خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه باید بهترین الگو برای نوجوانان و جوانان معرفی کرد و گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس با درک، فهم، بصیرت، تقوا، خدانگری و با تابعیت از رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) در جهاد با دشمنان خدا شرکت کردند و به فیض عظیم شهادت رسیدند.

دشتی افزود: اگر شهدا و به ویژه شهدای دانش‌آموز به درستی برای جوانان امروز شناخته و معرفی شوند بسیاری از تبلیغات دشمنان علیه انقلاب اسلامی خنثی می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر بیان داشت: دانش‌آموزان باید شهیدان را الگوی عملی خود در زندگی قرار داده و با خوب درس خواندن قله‌های علمی جهان را فتح کنند.

دشتی ادامه داد: با کسب افتخار برای ایران، به دشمنان نشان خواهیم داد که خون پاک شهدای پایمال نخواهد شد و نخواهیم گذاشت دشمنان چشم طمع به کشور ایران داشته باشند.

وی تاکید کرد: جنگ همان جنگ است فقط سلاحش عوض شده و دانش‌آموزان امروز باید در سنگر علم و دانش ادامه دهنده راه شهیدان باشند.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر یادآور شد: در راستای برنامه‌های کنگره شهدای استان بوشهر و همچنین آشنایی دانش‌آموزان با شهدای استان بوشهر می‌توانند از مجموعه نمایشگاهی شهدا در مسیر افتخار واقع در نمایشگاه بین‌الملل بوشهر دیدن کنند.

دشتی با بیان اینکه هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز از این مجموعه دیدن خواهند کرد، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان از روز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه از ساعت ۹ الی ۱۱ به مدت ۳ روز از این نمایشگاه دیدن می‌کنند.

وی در پایان گفت: سایر مجموعه‌ها و ادارات واقع در استان بوشهر می‌توانند با هماهنگی با ستاد کنگره از این مجموعه دیدن کنند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !