یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در آستانه برگزاری کنگره سرداران و دوهزار شهید استان؛

دوخیابان در جزیره خارگ بنام سردارن شهید سلیمانی و سعیدی نامگذاری شد

همزمان با برگزاری اجلاسیه سرداران و 35 شهید و 8 شهید گمنام در جزیره خارگ دو خیابان به نام مقدس سرداران سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار "شهید محمد جعفر سعیدی" نامگذاری شد.

آخرین اخبار
۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ همزمان با برگزاری اجلاسیه سرداران و ۳۵ شهید و ۸ شهید گمنام در جزیره خارگ دو خیابان به نام مقدس سرداران سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار “شهید محمد جعفر سعیدی” نامگذاری شد.

وزارت نفت خیابان فرودگاه تا چهار راه تعمیرات پایانه نفتی خارگ در استان بوشهر به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و خیابان میدان فرودگاه تا پایگاه ناوتیپ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران به نام سردار شهید محمدجعفر سعیدی از شهدای دفاع مقدس نامگذاری کرد.

تقدیر و تشکر خانواده سردار شهید سعیدی در پی توجه پایانه نفتی به فرهنگ شهادت

ستاد بزرگداشت سردار شهید محمد جعفر سعیدی و خانواده شهید با ارسال پیام تقدیر از شرکت پایانه های نفتی ایران جهت نامگذاری دو خیابان به نام سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید محمد جعفر سعیدی مراتب تشکر خود را به اعلام کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

احتراماً بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از دست اندرکاران اقدام به جا و شایسته و اثرگذار انتخاب نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید محمدجعفر سعیدی بر روی دو خیابان واقع در جزیره مقاومت خارگ اعلام می داریم.
اتخاذ چنین رویه ای در نکوداشت و بزرگداشت شهدای بزرگوار و مجد ایران عزیزمان را مدیون آنها هستیم علاوه بر اجر اخروی روح فرهنگ و ایثار و شهادت می باشد.
در پایان مجدداً قدردان این حرکت ارزشی و ماندگار شرکت پایانه های نفتی ایران بوده و از خداوند منان برای آن بزرگواران آرزوی توفیق روز افزون داریم.

 

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !