چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سردار خرمدل در اجلاسیه شهدای فرهنگی بوشهر: یقینا انتقام خون سپهبد سلیمانی گرفته خواهد شد

اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش‌آموز استان بوشهر روز سه‌شنبه با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در حسینیه عاشقان ثارا... بوشهر برگزار شد

آخرین اخبار
۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به گزارش سپاس؛  سردار خرمدل  فرمانده سپاه کهکیلویه و بویراحمد در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش‌آموز استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله با بیان اینکه اخراج آمریکا از منطقه خاورمیانه از آرمان‌های دیرینه همه آزادگان جهان است خاطرنشان کرد: حادثه ۲۸ مرداد، سقوط هواپیمای مسافربری و شهادت سردار سلیمانی هیچ گاه از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد و به‌طور یقین انتقام خون این سردار گرفته می‌شود.
آمریکا داعش را با میلیونها دلار بودجه سازماندهی کرد اما بی نتیجه بود. آنان قصد تسخیر سوریه، یمن ، افغانستان ، فلسطین و لبنان را داشتند اما بی نتیجه ماند.
وی افزود: همه محافل شهدا عزیز و گرانقدر است اما شهدای دانش آموز و فرهنگی یک وجه متمایز با سایر شهدای جامعه دارند و آن بحث جریان‌سازی و فرهیختگی است .

سردار خرمدل با اشاره به اینکه بیش از یک چهارم شهدای استان و کشور دانش‌آموز و فرهنگی هستند گفت: حضور در چنین آئین هایی درس رشادت ، آزادگی ، حریت ، مردانگی و ولایت پذیری دارد .
وی افزود: فصل ممیز جمهوری اسلامی ایران با تمام مکاتب الحادی این است که اگر سرباز یا فرماندهی در مکتب ما شهید شود در فراقش اشک می ریزیم اما موجب نشاط معنوی می شود در حالی که در مکاتب دیگر این واقعه موجب یأس و ناامیدی مردم می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هم گفت: ۴۰۰ دانش آموز از سراسر استان در این اجلاسیه حضور دارند.
علیمراد کرمی افزود : هدف از برگزاری این اجلاسیه تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانش آموزان و آشنایی بیشتر نسبت به اهداف شهداست.

جانشین سپاه امام صادق نیز گفت: ۴۷۱ شهید دانش آموز و ۱۱۱ شهید فرهنگی در استان داریم که در مجموع یک چهارم شهدای استان ما را از این قشر تشکیل می‌دهند .
سرهنگ پاسدار عبدالرضا دشتی افزود: هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و هیچ چیز به اندازه خون شهدا در اتحاد و همدلی مسلمانان تاثیر گذار نیست .
در پایان ضمن تجلیل از خانواده‌ شهدای فرهنگی و دانش آموز از تصویر شهدای دانش آموز استان رونمایی شد.
انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !