جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قابل توجه فرماندار تنگستان؛

چرا برخی ادارات تنگستان بعد از ساعت ۱۲ نیمه تعطیل هستند

آخرین اخبار
۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از تنگستان نما، شنیده ها حاکی از آن است برخی ادارات تنگستان بعد از ساعت ۱۲ صبح خدمات خود به ارباب رجوع را تعطیل می کنند که خوب است فرماندار تنگستان این موضوع را بررسی کند.

بررسی ها نشان می دهد برخی روسای ادارات که غیر بومی هستند و مسافت ۲ تا ۳ ساعته از محل سکونت تا اداره خود را طی می کنند زود تر از رسیدن به پایان ساعت اداری معمول نسبت به ترک محل کار اقدام کرده و این باعث شده تا در خدمت رسانی به ارباب رجوع و مردم تنگستان خلل ایجاد شود.

 

با این حال آمار تقریبی نشان می دهد که رئیس و برخی کارکنان نزدیک به ۱۵ اداره در شهر اهرم غیر بومی هستند و این خود دلیلی بر ادعا و موضوع مطروحه ماست.

البته شایان ذکر است بعضی کارمندان ادارات در ایام هفته ساعت ۱۲ به بعد به هر بهانه ای محل کار خود را ترک می کنند که خود باعث شده کار ارباب رجوع انجام نشود.

البته شاید این موضوع به مذاق برخی از مسئولین خوش نیاید و معترض باشند ولی ما صدای مردم هستیم و رسالت رسانه ای ایجاب می کند که واقعیت ها را مطرح کنیم و مسئولین بدانند آنچه باعث شد تا موضوع مطرح شود فراوانی شکایات مردمی بود که به تنگستان نما رسید.

امیدواریم با بررسی نهادهای نظارتی دستگاه اجرایی شهرستان این موضوع بررسی و با خاطیان امر که در خدمت رسانی به مردم کوتاهی می کنند برخورد لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !