پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در دو نوبت صبح و عصر

به دلیل بارندگی همه مدارس استان بوشهر تعطیل شد

اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با صدور اطلاعیه های متعدد از طریق رسانه های مجازی و صدا و سیما تعطیلی مدارس را اعلام کرد.

آخرین اخبار
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ براساس اعلام هواشناسی شرایط جوی استان بوشهر طی امروز و فردا سیل آسا اعلام شده است که اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با صدور اطلاعیه های متعدد از طریق رسانه های مجازی و صدا و سیما تعطیلی مدارس را اعلام کرد.

منطقه اثر این سامانه در سطح استان و خلیج فارس به‌ویژه مناطق جنوبی و مرکزی خلیج فارس و نیمه جنوبی استان یعنی دیر، کنگان، عسلویه، منطقه ویژه پارس جنوبی، جم و دشتی و بخش‌هایی از دشتستان، بوشهر و تنگستان است.

با فعالیت سامانه بارشی شاهد بارش سنگین باران، گاهی رگبار شدید باران، رعد و برق ، وزش باد بسیار شدید، گاهی طوفان با سرعت بیش از ۷۰ کیلومتر در ساعت، افزایش ارتفاع موج به بیش از سه متر و بارش تگرگ در مناطق مستعد خواهیم بود.

مجید اجرایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی هواشناسی در خصوص بارندگی های متعدد با تصمیماتی که لحاظ شد همه مدارس استان بوشهر روز دوشنبه صبح در مقطع صبح و عصر تعطیل می باشد.

اجرایی عنوان کرد: هنوز تصمیمات کلی برای تعطیلی مدارس در روز سه شنبه گرفته نشده است و قطعا از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !