پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیشرفت عملیات اجرایی میادین گادوی به کجا رسید+ تصاویر

فرماندار تنگستان از پیشرفت خوب پروژه میادین ورودی شهر اهرم در سه راهی گادوی خبر داد.

آخرین اخبار
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از تنگستان نما، عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در خصوص پروژه میادین ورودی شهر اهرم در گادوی در گفتگو با تنگستان نما گفت: با تلاش پیمانکار پروژه که فعال و دست اندر کاران مشغول به کار هستند و پیشرفت فیزیکی خوبی هم دارد.

وی با بیان اینکه ۳۵ میلیارد ریال اعتبار ملی جهت این پروژه تخصیص داده شده است بیان داشت: با تلاش پیمانکار و مدد الهی امیدواریم تا پایان سال ۹۸ این مهم به بهره برداری برسد.
آق

رفیعی پور افزود: از شهریورماه تاکنون پیمانکار در حال اجرای پروژه است و این کار بدون وقفه مراحل احداث را طی می کند.

برای اثبات اینکه از مرحله حرف تا عمل از نزدیک مراحل احداث میادین ورودی شهر اهرم از روستای گادوی را مورد بررسی قرار دادیم.

انگار وضعیت نابسامان گادوی و وعده ی مسئولین در حال تحقق است و امیدواریم در تخصیص اعتبار و رسیدن هزینه از طرف مسئولین استانی خللئ ایجاد نشود تا به موقع مردم اهرم طعم شیرین این پروژه ملی را بچشند.

البته قریب به چهار ماه از وعده جناب استاندار و مسئولین ارشد تنگستان از کلنگ زنی میادین گادوی می گذرد و این پیشرفت پروژه امیدوار کننده است.

اینک چشممان به آینده و موتور حرکت مسئولین دوخته شده که بالاخره تلاشها کی ثمر خواهد داد و زمان بهره برداری از این خدمت به مردم کی خواهد بود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !