۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » کنگان
  • شناسه : 276710
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۵۴
لزوم توسعه و اشاعه آموزش های مهارتی در بین اقشار مختلف جامعه
لزوم توسعه و اشاعه آموزش های مهارتی در بین اقشار مختلف جامعه
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کنگان:

لزوم توسعه و اشاعه آموزش های مهارتی در بین اقشار مختلف جامعه

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت : آموزشهای فنی و حرفه ای می تواند نیازهای آموزشی صنایع استان را برطرف نماید.

،محمد جواد کاشفی در نشست با رئیس اداره آموزش مجتمع گاز پارس جنوبی، اظهار داشت : آمزش فنی و حرفه ای بوشهر، توسعه مشارکت با کلیه بخش های دولتی و غیر دولتی دخیل در امر آموزش و اشتغال را به منظور ایجاد هماهنگی و همسویی جهت ارائه آموزش های کار به گروه های هدف و بخش خصوصی برای تقویت و توسعه آنها بمنظور بهره گیری از ظرفیت های متقابل ، در سرلوحه وظایف و برنامه های خود قرار داده است .

وی با بیان اینکه آموزش های مهارتی زمینه ساز پیشرفت صنایع است، تصریح کرد: با توجه به رسالت فنی و حرفه ای تلاش می شود تا با ارزیابی تجارب سال های گذشته چالشها بازبینی و نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنیم تا خروجی بهتری در حوزه مهارت آموزی در صنایع استان داشته باشیم.

کاشفی برنامه ریزی منسجم جهت اجرای هدفمند طرح صلاحیت حرفه ای شاغلین مجتمع گاز پارس جنوبی را در راستای بهره وری صنایع مفید دانست و اظهار کرد: یکی از مهمترین راه های ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین شاغلین در صنعت ارتقاء دانش و مهارت نیروهای پائین دستی در جهت بهروه وری است.

رئیس مرکز آموزش فنی  حرفه ای کنگان بیان کرد: بدون تردید رشد و توسعه همه جانبه کشور مستلزم تربیت نیروی انسانی ماهر، متخصص و کار آفرین است تا در سایه تحولات نوین اقتصادی و تحقق ایده‌های خلاقانه میهن اسلامی به سوی شکوفایی اقتصادی گام برداشته و به جایگاهی که شایسته آن است دست یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*