جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۱۰ قطعه موسیقی با استفاده از هنرمندان بومی به مناسبت کنگره سرداران شهید در بوشهر

 مدیر کل صدا و سیما و رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: هزار و ۳۰۰ برنامه به مناسبت کنگره شهدای استان بوشهر تولید و پخش می‌شود.

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، سید حسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۲ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسیقایی به مناسبت بزرگداشت کنگره سرداران و دوهزار شهید این استان تولید و در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش خواهد شد.

وی اضافه کرد: شبکه استانی بوشهر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس اخبار این کنگره بیش از ۲۲ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسیقیایی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: از این میزان برنامه، بیش از ۱۳ هزار و ۷۰۰ دقیقه در رادیو، پنج هزار و ۵۰۰ دقیقه در تلویزیون، هزار و ۲۰۰ دقیقه در خبر و هزار و ۴۰۰ دقیقه در فضای مجازی تولید و پخش می‌شود.

وی گفت: این برنامه در قالب هزار و ۳۰۰ عنوان برنامه و در ساختارهای زنده و ضبطی، تامینی، ترکیبی، مستند، نماهنگ، موشن گرافی ، سرود و موسیقی و … انعکاس می یابد.

رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های هنری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به جامعه بویژه نسل سوم انقلاب اسلامی گفت: این مرکز با استفاده از هنرمندان استانی ۱۰ قطعه موسیقی با موضوع دفاع مقدس و ایثار و شهادت تولید کرده است.

وی گفت: نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر رئیس شورای سیاست گذاری، استاندار رئیس ستاد برگزاری ، فرمانده سپاه امام صادق (ع) دبیر ستاد کنگره و مسئولان کمیته های ۲۱ گانه کار برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !