سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شهردار کنگان دبیر کارگروه تخصصی شهرداران شهرهای ساحلی استان بوشهر شد+ تصویر

اولین جلسه کارگروه تخصصی شهرداران شهرهای ساحلی ، در سالن اجتماعات شهرداری کنگان برگزار شد

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شهردار بندر کنگان اولین جلسه کارگروه تخصصی شهرداران شهرهای ساحلی بیان کرد: ساحل نقطه اشتراک تمام شهرهای ساحلی استان بوشهر است که در صورت همراهی سایر دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی و سرمایه گذار می توان برنامه مدون برای استفاده بهینه از این ظرفیت خدادادی برای ارتقای مبلمان و توسعه شهرهای ساحلی نمود.

وی به موضوع خدمات دهی شهرداری های استان به مسافران و گردشگران اشاره و عنوان نمود: شهرداری ها غالبا یک خدمات دهنده به مهمانان و مسافران اند که بایستی با تغییرات و اعمال برنامه هایی از این فرصت برای درآمدزایی و رونق شهری نیز استفاده کرد.

شهردار کنگان و دبیر کارگروه تخصصی شهرداران شهرهای ساحلی در پایان بیان نمود: ایجاد اقامتگاه های موقت برای حفظ زیبایی مبلمان شهری ، تدوین ضوابط مطلوب طراحی ساحل ، و واگذاری مدیریت سواحل در محدوده شهرها به شهرداریها ضروری است.

کارشناس دفتر امور شهری استانداری بوشهر نیز گفت: راه اندازی کارگروه تخصصی شهرهای ساحلی گامی در جهت هم افزایی و توسعه همگون شهرهای استان با بهره گیری از خرد جمعی و طرح مسائل و نیازهای مشترک شهری است.

مهندس ندری افزود: این کارگروه بصورت چرخشی و با اولویت بررسی راهکارهای حل مشکلات مهم شهری در شهرهای ساحلی استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به وجوه اشتراک برخی مسائل و مشکلات شهرهای ساحلی اذعان داشت: تلاش خواهد شد بسیاری از مسائل و مشکلات در سطح شهرستان ها و استان ها حل شود.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: سواحل منشاء توسعه و پیشرفت و تعالی کشور اند که نیل به این مهم در سایه مدیریت و برنامه ریزی میسر خواهد بود.

در این کارگروه شهرداران شهرهای ساحلی به بیان برخی مسائل و مشکلات پرداختند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !