شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رئیس جدید خانه مشارکت مردمی دشتی معرفی شد

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ عبدالله نادری فرماندارشهرستان دشتی در جلسه انتخابات خانه مشارکت مردم در سلامت این شهرستان ضمن تشکر از سرپرست شبکه بهداشت و درمان که حرکات خوبی را در حوزه سلامت آغاز نموده است با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)گفت: سلامت و امنیت دو نعمت ناشناخته اند و تازمانی که از دست نروند قدر آنها شناخته نشده و مورد توجه قرار نمی گیرند.

عبدالله نادری افزود: هدف از تشکیل خانه مشارکت مردم در سلامت، ایجاد و رواج فرهنگ سلامت در همه زمینه ها و حساسیت زایی نسبت به مقوله سلامت است.

وی افزود: بسیاری از مشکلات جامعه به ضعف مقوله فرهنگ سلامت که خود دارای زیرمجموعه های متعددی است برمی گردد و خانه مشارکت مردم در سلامت می تواند نقش مهمی در رفع این مشکلات ایفا نماید.

این مسئول تصریح کرد: نقش مسئولین حوزه سلامت شهرستان در فعال شدن و پویایی خانه مشارکت مردم در سلامت نقشی اساسی است و نگاه صحیح مسئولین به این نهاد می تواند آنرا به سمت اثربخشی و نقش آفرینی سوق دهد.

وی بر لزوم تاثیرگذاری خانه مشارکت مردم در سلامت بر ایجاد احساس مسئولیت اجتماعی آحاد مردم نسبت به مقوله سلامت تاکید کرد و افزود: موفقیت خانه مشارکت مردم در فعالیت با برنامه ریزی صحیح و منسجم حاصل می شود.

گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات دوساله غلامحسین حاجیانی تقدیر، و مهدی عالی پور با رای اعضا بعنوان رییس جدید خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان دشتی انتخاب شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !