۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 276683
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹

رئیس جدید خانه مشارکت مردمی دشتی معرفی شد

به گزارش سپاس ؛ عبدالله نادری فرماندارشهرستان دشتی در جلسه انتخابات خانه مشارکت مردم در سلامت این شهرستان ضمن تشکر از سرپرست شبکه بهداشت و درمان که حرکات خوبی را در حوزه سلامت آغاز نموده است با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)گفت: سلامت و امنیت دو نعمت ناشناخته اند و تازمانی که از […]

به گزارش سپاس ؛ عبدالله نادری فرماندارشهرستان دشتی در جلسه انتخابات خانه مشارکت مردم در سلامت این شهرستان ضمن تشکر از سرپرست شبکه بهداشت و درمان که حرکات خوبی را در حوزه سلامت آغاز نموده است با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)گفت: سلامت و امنیت دو نعمت ناشناخته اند و تازمانی که از دست نروند قدر آنها شناخته نشده و مورد توجه قرار نمی گیرند.

عبدالله نادری افزود: هدف از تشکیل خانه مشارکت مردم در سلامت، ایجاد و رواج فرهنگ سلامت در همه زمینه ها و حساسیت زایی نسبت به مقوله سلامت است.

وی افزود: بسیاری از مشکلات جامعه به ضعف مقوله فرهنگ سلامت که خود دارای زیرمجموعه های متعددی است برمی گردد و خانه مشارکت مردم در سلامت می تواند نقش مهمی در رفع این مشکلات ایفا نماید.

این مسئول تصریح کرد: نقش مسئولین حوزه سلامت شهرستان در فعال شدن و پویایی خانه مشارکت مردم در سلامت نقشی اساسی است و نگاه صحیح مسئولین به این نهاد می تواند آنرا به سمت اثربخشی و نقش آفرینی سوق دهد.

وی بر لزوم تاثیرگذاری خانه مشارکت مردم در سلامت بر ایجاد احساس مسئولیت اجتماعی آحاد مردم نسبت به مقوله سلامت تاکید کرد و افزود: موفقیت خانه مشارکت مردم در فعالیت با برنامه ریزی صحیح و منسجم حاصل می شود.

گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات دوساله غلامحسین حاجیانی تقدیر، و مهدی عالی پور با رای اعضا بعنوان رییس جدید خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان دشتی انتخاب شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*