چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر با حضور ۲۴ ورزشکار آقا و خانم به میزبانی بوشهر برگزار شد

در پایان نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی شدند.

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ حسین بکا دبیر هیات کراسفیت استان بوشهر  در حاشیه آئین اختتامیه رقابت‌ها گفت: مرحله نهایی نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر با حضور ۲۴ ورزشکار  آقا و خانم به میزبانی بوشهر برگزار شد و در پایان هشت نفر در بخش آقایان و هشت نفر هم در بخش بانوان به عنوان تیم منتخب استان بوشهر معرفی شدند.

این مسئول افزود: نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر پس از ۳ هفته به روز پایانی رسید که در دور نهایی این رقابت‌ها که در محل کمپ هیات قایقرانی بوشهر برگزار شد ورزشکاران در سه زمان مختلف با هم رقابت کردند و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در بخش آقایان  پس از رقابت نزدیک بین ۱۲ ورزشکار، به ترتیب علی رفیعی پور، میلاد دانشگر، علی رضا مرکباتی، حجت بکا، جواد مهرگان، امیرخسرو مقدم، مصیب گرگین پور و عباس مشتاقی به ترتیب به عنوان‌های نخست تا هشتم دست پیدا کردند.

دبیر هیات کراسفیت استان بوشهر بیان کرد: در بخش بانوان هم  به ترتیب خانم‌ها سهیلا نصاری، مریم حیدری، نیره دلشاد، فرشته زارعی، شیوا فانی ملکی، اعظم تباشیر، صدیقه علی نژاد، سمیره حسن پور به عنوان نفرات اول تا هشتم معرفی شدند.

وی گفت: نفرات برتر در بخش آقایان و خانم ها به عنوان تیم منتخب استان بوشهر در رقابت های کشوری اسفندماه امسال در تهران شرکت خواهند کرد.

بکا گفت: داوری این دوره از رقابت ها در بخش آقایان بر عهده علی راهنورد و محسن بهرام زاده و در بخش خانم‌ها هم بر عهده حوریه دانش روان بود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !