شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اعزام ۲۴۰ دانش آموز دلواری به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ صبح امروز کاروان راهیان نور دانش آموزان خواهر در قالب پنج اتوبوس از محل شهدای گمنام شهر دلوار و با حضور و بدرقه فرماندهی مرکز مقاومت بسیج دلوار و ریاست آموزش و پرورش شهر دلوار  به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

سرگرد پاسدار محمد سلیمی فرماندهی مرکز مقاومت بسیج امام حسین(ع) دلوار در گفتگو با خبرنگار  سپاس در خصوص کیفیت برگزاری این اردو اظهار داشت: کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران در قالب پنج اتوبوس شامل ۲۲۰ نفر زائر خواهر و بیست نفر نیز به عنوان همراه شامل مسئولین کاروان، راویان و مربیان صبح امروز عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان شده و از یادمان شهدای اروند، دشت ذولفقاریه، بیمارستان صحرایی امام حسین(ع)، یادمان شهدای شرق کارون و دشت آزادگان طی سه روز بازدید خواهند نمود.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت در مقابله با ترفندهای دشمنان خاطر نشان کرد:تبیین جایگاه ۸ سال دفاع مقدس و نقش رزمندگان در جنگ تحمیلی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف مهم برگزاری اردوهای راهیان نور است.

فرمانده سپاه دلوار تصریح کرد: آشنایی دانش آموزان با سیره و رشادت‌های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را از مهم‌ترین اهداف اعزام کاروان راهیان نور عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !