چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آمادگی شهرداری برای رفع آب گرفتگی معابر

شهردار بندر دیر از کنترل آب‌گرفتگی معابر در شهر دیر توسط پرسنل شهرداری خبر داد.

آخرین اخبار
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علی ابراهیمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب اظهار داشت: با توجه به بارش شدید باران در دو روز اخیر و پیش‌بینی هواشناسی در روز های آینده و احتمال آب‌گرفتگی معابر، تیم های خدمات شهری شهرداری بندر دیر برای رفع احتمالی آب گرفتگی در حالت آماده باش در سطح شهر قرار گرفته اند.
وی گفت: تیم های خدمات شهری در طول شبانه روز در آماده‌باش کامل می باشند،تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی خدمات لازم را به شهروندان ارائه دهند.
ابراهیمی افزود: شهروندان باید در این گونه زمان‌ها با نیروهای شهرداری همکاری بیشتری داشته باشند و در هنگام آب گرفتگی معابر در عبور و مرور حوصله به خرج دهند.
شهردار بندر دیر تصریح کرد: شهروندان باید از تخلیه پسماندهای ساختمانی در کوچه ها و مسیر آب ها خودداری کنند تا این اقدام در هنگام بارش باران سبب آب‌گرفتگی معابر نشود.
وی در پایان خاطرنشان کرد:در هنگام بارندگی در روند کار نیروهای خدمت رسان شهرداری تاثیر گذاشته و تلاش همکاران ما چندان احساس نمی شود، اما با این حال تلاش‌هایمان را افزایش می دهیم تا مشکلات عبور و مرور شهروندان در هنگام بارندگی و آب گرفتگی معابر روان شود./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !