جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۱۳ معتمد هیات اجرایی انتخابات مرکز انتخابیه کنگان ، دیر، جم و عسلویه انتخاب شدند + تصویر

جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر به ریاست سید علی پاک نژاد فرماندار تشکیل شد.

آخرین اخبار استان
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
اشتراک گذاری :

سیدعلی پاک‌نژاد در جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، اظهار داشت: تمام روندی که برای انتخابات تعیین شده بر اساس قانون است و امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت در کنار اجرای قانون بی‌طرفی به‌عنوان چهار رکن اصلی انتخابات مورد تاکید همگان است.

فرماندار کنگان اضافه کرد: مردم با حضور و شرکت در انتخابات حماسه‌ای دیگر خلق و برای تمام جهانیان ثابت خواهند کرد که انقلاب و اقتدار سیاسی ما با رای و نظر مردم تشکیل شده است.

پاک‌نژاد ادامه داد: هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات موظف هستند در ایجاد و افزایش اعتماد برجامعه گام بردارند و نگاه ما بر حضور حداکثری و چشم‌گیر مردم است و بر اساس اصل و حکم قانون عمل کنند و از هیچ‌کدام از اعضای این هیئت پذیرفتنی نیست که در مورد نامزدی حرفی زده شود.

وی بیان کرد: باتوجه به تجربیاتی که شما در برگزاری انتخابات متعددی داشتید باید امانت‌داری را سرلوحه کار خود قرار داده و بدون هیچ گونه کم و کاستی از حکم قانون پیروی کنید.

فرماندار شهرستان کنگان بر رعایت و مطالعه قانون انتخابات توسط هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات تاکید کرد و گفت: اگر ما به قانون آشنایی کامل داشته باشیم حتما در برگزاری انتخابات موفق خواهیم شد و همچنین مردم به ما اعتماد خواهند کرد و به پای صندوق‌های رای می‌آیند.

پس از برگزاری جلسه انتخاب با رای گیری معتمدین ،  اعضای اصلی هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه کنگان ، دیر، جم و عسلویه آقایان ۱- حاج خلیل صفایی ۲- عبدالحسین شجاعی ۳- حاج قاسم صفایی ۴- جواد جعفری ۵- عزیز احمد زاده ۶- خلیل یوسفی ۷- حاج حسن دوراهکی ۸- حسن مختارزاده به عنوان معتمد اصلی و آقایان ۱- علی منفرد ۲- ایاز بهرامی  ۳- یوسف حقیقت ۴- غلامحسین سبوطی ۵- اسماعیل کمالی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !