جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ثبت‌نام ۶۴ نفر تا پایان روز چهارم در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: مجموع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم 64 نفر است که در مجموع 58 نفر مرد و 6 نفر زن هستند.

آخرین اخبار استان
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
اشتراک گذاری :

به گزارش خبرگذاری سپاس؛خسرو دهقانی  در خصوص داوطلبین ثبت‌نام کننده در روز چهارم نام‌نویسی از کاندیداهای انتخابات مجلس در استان بوشهر، اظهار داشت: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس  تا ۱۶ آذر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر ادامه دارد و در پایان چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان ۱۷ نفر در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت‌نام کرده‌اند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: از این تعداد، ۳ نفر از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، چهار نفر از حوزه دشتستان، پنج نفر از حوزه دشتی و تنگستان و پنج نفر از حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی‌شده‌اند.

وی افزود: مجموع ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم ۶۴ نفر است که در مجموع ۵۸ نفر مرد و ۶ نفر زن می‌باشند که از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۶ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۳ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۱۱ نفر و حوزه دشتستان ۱۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر تصریح کرد: داوطلبان ثبت‌نام خود را به آخرین روز موکول نکنند چراکه زمان ثبت‌نام تا ۱۶ آذر بوده و قابل تمدید نیست.

به گزارش فارس، استان بوشهر با یک‌ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت، چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس در چهار فرمانداری بوشهر، کنگان، دشتی و دشتستان صورت می‌پذیرد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !