سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

سلبریتی حیاتش به این است که پول بگیرد و بازی کند

یادداشت
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷
اشتراک گذاری :

مصعب یحیایی:
#سلبریتی‌ها بی سواد نیستند! و اتفاقاً حساب و کتاب را خوب سرشان می شود. دو دو تا می شود چهار تا! سلبریتی حیاتش به این است که پول بگیرد و بازی کند. بازی با روان خلق الله!
و این وسط من و تو ساده ایم که دل بسته ایم به این جماعت بازی گر!
ما ساده ایم که خط و ربط مان را تراز می کنیم با آن زنک مدعی، مادر زی‌زی‌گُلو! و با بهاره رهنمای زعفرانیه نشین که همه همّ و غمّش درب پارکینگ برج کاملیاست! یا حتی حمید فرخ نژادی که به قول خودش زاییده زیر بار هزینه های پسرک خارج نشین اش!
سلبریتی‌ها بی سواد نیستند. این جماعت بناست جیرینگی دستمزد بگیرند؛ البته دستمزد میلیاردی؛ و بازی کنند! و بازی بدهند ملت را!
حیات سلبریتی هم هزینه دارد رفقا! من و تو چه می فهمیم هزینه های زایمان در کانادا را! جناب خان دیوانه است که عمری دل بسته به آن دخترک آبودانی و دلباخته احلام است و الا آن که یک ریز می گفت “ملت ایران، ما شما رو خیلی دوس داریم” و می خندید و کیفورمان می کرد، کاکل زری اش را در فرنگ دنیا آورد تا مشکل تابعیت نداشته باشد!
سلبریتی‌ها بی سواد نیستند جماعت! حساب و کتاب بلدند! و اگر جز این بود چطور همان ایامی که #صدایآبان۹۸ را هشتک می کردند، دولتِ بازی با روان ملت و شیخِ بازی های برد که برد، از مالیات معاف شان می کرد؟! غیر از این است که باز هم موسم انتخابات رسیده و حضرات به صف شده اند برای رأی؟! و اگر دوباره همین رهنما و زی‌زی‌گُلو و چه و چه، رای نسازند برای لیست های مطبوع بی.بی.سی که خودشان ضرر کرده اند!
اگر بنا باشد که دولت را یکی مثل رجایی بچرخاند و مجلس عصاره فضائل ملت باشد که کار این جماعت سلبریتی زار است و باید غاز بچرانند!
حق دارند دم تکان بدهند برای دولتی که شیر بیت المال را تا ته باز کرده برای حضرات و الا جغرافیای ما سیاه نیست. نه سبزی شمالش به برکت غیرت میرزا کوچک خان سوخته و نه نخل های جنوبی اش به یُمن اسم رئیس‌علی سر خم کرده اند!
غمی اگر هست باید از صادق زیباکلام پرسید که چه کرد آن همه پولی را که به اسم کرمانشاه به جیب زد! و سلبریتی هایی که شماره حساب دادند به ملت و حساب پس ندادند به امت!
جغرافیای ما سیاه نیست! سیاهی، پرچم داعشی بود که موشک های نطقه‌زن حاج حسن طهرانی مقدم بر آن فرود آمد و مردانگی حاج قاسم نگه شان داشت پشت مرزهای مان. و الا یادمان نرفته همین شیخ بنفش #بخاطریکمشت_رأی، چه طعنه ها که نزد به مرد دوربُرد سپاه! و چطور می خواستند در ادامه برجام با داعش هم مذاکره کنند! و من هنوز هم نمی دانم که اگر قرارگاه خاتم الانبیاء نبود، این جماعت دقیقاً روبان کدام پروژه ی نداشته شان را قیچی می زدند!
سلبریتی‌ها بی سواد نیستند! هشتک های این جماعت رای می سازد برای احباب بی.بی.سی و به تعداد لایک های شان پول می گیرند از بیت المال.
حرجی نیست البته.
من و تو چه می فهمیم هزینه زایمان در فرنگ را!


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !