چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۴۷ نفر داوطلب برای انتخابات ثبت نام کردند

براساس گزارش ستاد انتخاباتی استان بوشهر داوطلبین واجد شرایط در چهار حوزه انتخاباتی استان بوشهر 47 نفر نام نویسی و ثبت نهایی سیستم شده است که باید تائیدیه نهایی باشند.

آخرین اخبار استان
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۴
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس؛ از روز یکشنبه ۱۰ آذر سال ۹۸ ساعت ۸ صبح نام نویسی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری های سراسر کشور آغاز شد و استان بوشهر نیز در رده های برتر قرار دارد.

براساس گزارش ستاد انتخاباتی استان بوشهر داوطلبین واجد شرایط در چهار حوزه انتخاباتی استان بوشهر در روز اول ۱۹ نفر و در روز دوم ۱۳ نفر و روز سوم ۱۵ نفر که در مجموع سه روز ۴۷ نفر نام نویسی و ثبت نهایی سیستم شده است که باید تائیدیه نهایی باشند.

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم:

ثبت نام کننده گان روز اول:

۱٫ بهرام نکیسا ۲٫ ماشالله کشوری ۳ . حسین لعیان ۴٫ رقیه محمدی ۵ . خلیل افروشه ۶ . عباس مینایی ۷ . مهدی صادقیان ۸ . محمد رحیم علوی تبار ۹ . حسین حیدری

ثبت نام کننده گان روز دوم:
۱- حجت الاسلام عبدالحمید خدری ۲- حجت الاسلام هدایت الله مجیدی ۳- سیده عصمت حسینی حقیقی ۴- یوسف یوسفی ۵- حسن کریمی

ثبت نام کننده گان سوم:

۱- خلیل عبدالهی ۲- حامد کریم زاده ۳- خیرالله دشمن زیاری ۴- جمشید شکوهی ۵- اشکان پرتو ۶- کورش امیری ۷- سید علی امیر زاده ۸- ماشالله حیدری ۹- علی صداقت

دشتستان:

۱٫ابراهیم رضایی ۲٫ محسن بنافی ۳٫ محمد رضا دهقان فرد ۴٫ حسن اسماعیلی

ثبت نام کننده گان روز دوم:

۱- فاطمه باصولی ۲- سامان پور اکبری ۳- مریم پاسالار

ثبت نام کننده گان روز سوم:

۱-امان الله شبانکاره ۲-  مصطفی مقیدی ۳- علی اکبر کیانی ۴- سلما پاپری 

دشتی و تنگستان:

۱٫علی زینبی ۲ . صمد سلامی ۳٫ حسن مرادی ۴ . فرخ بنه گزی

ثبت نام کننده روز دوم:

۱-عبدالکریم سعیدی

ثبت نام کننده گان سوم:

هیچ فردی ثبت نام نکرده است.

دیر، کنگان، جم و عسلویه

۱ .احمد باستان پیروز ۲ . طالب ابراهیمی

ثبت نام کننده گان روز دوم:

۱- مرضیه دهقانی ۲- یوسف سلیمی ۳- محمد حسین صباغ زاده ۴- حسین بردستانی

ثبت نام کننده گان سوم:

۱- عسکر جلالیان ۲- مهدی رسولی

از مجموع آماری که روز اول ثبت نام کردند ۱۸ نفر آقا و یک نفر خانم است که یک نفر دارای مدرک دکترا، ۱۳ نفر کارشناسی ارشد، چهار نفر دارای مدرک کارشناسی و یک نفر دارای مدرک حوزوی است و شغل ۱۰ نفر از این افراد کارمندی است که میانگین سنی ۶ نفر بین ۵۱ تا ۵۵، چهار نفر بین ۴۶ تا ۵۰ و پنج نفر بین ۳۰ تا ۳۵ سال است که رد چهار حوزه انتخابیه نام نویسی کرده اند.

در دومین روز از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی ۱۳ نفر به آمار استان بوشهر اضافه شد که میانگین سنی آنها ۳۰ تا ۴۰ سال است و از این آمار ۹ نفر آقا و چهار نفر خانم هستند.

در سومی روز از ثبت نام در سومین روز نام نویسی از کاندیداها ۱۵ داوطلب ثبت نام کرده اند که ۱۴ نفر از آنها مرد و یک نفر زن می باشند.

براساس گفته سپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر داوطلبان ثبت‌نام خود را به آخرین روز موکول نکنند چراکه زمان ثبت‌نام تا ۱۶ آذر بوده و قابل تمدید نیست.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !