جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

راهیابی اثر هنرمند ۸ ساله بوشهری به جشنواره بین المللی نقاشی شهر صلح آمیز ۲۰۱۹

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان بوشهر گفت: اثر “آرشام پیش بین” هنرمند ۸ ساله بوشهری به مرحله پایانی جشنواره بین المللی نقاشی شهر صلح آمیز ۲۰۱۹ راه یافت.

آخرین اخبار
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از رخداد جنوب، امرالله اسماعیلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نتایج مرحله ی اول فراخوان بین‌المللی نقاشی شهر صلح آمیز سال ۲۰۱۹ اعلام شد که “آرشام پیش بین” از بوشهر و ۱۴ نوجوان دیگر از شهرهای کشور ایران موفق به حضور در مرحله پایانی شدند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در ۲ رده سنی برگزار شد، افزود: از هر شهر عضو سازمان شهرداران صلح در ایران، امکان ارسال حداکثر ۵ اثر برای رده سنی ۶ تا ۱۰ سال، و حداکثر ۵ اثر از رده سنی ۱۱ تا ۱۵ سال، به دبیرخانه بود.

اسماعیلی افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت ارسال آثار به دبیرخانه مستقر در کشور ژاپن، تیم متشکل از داوران متخصص هنری تمامی پس از بررسی در پایان آثاری که دارای خلاقیت، نوآوری و اصول نقاشی در آن رعایت شده بود، انتخاب کردند.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی بوشهر تصریح کرد: ظرفیت های خوب و تاثیرگذار در بخش جوانان و نوجوانان وجود دارد که با حمایت می توانند افتخارات زیادی را در عرصه های ملی و بین المللی کسب کنند.

وی در پایان با بیان اینکه در مرحله پایانی تمامی آثار ایران و جهان مورد بررسی داوران بین‌المللی قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد:و نام برگزیدگان طی دو ماه آینده (نیمه دوم بهمن) از طریق سایت سازمان شهرداران صلح ژاپن و موزه صلح تهران اعلام خواهد شد./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !