۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 276361
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
بهزیستی دیر به ۱۲۰۰ معلول خدمات دهی می کند
بهزیستی دیر به ۱۲۰۰ معلول خدمات دهی می کند

بهزیستی دیر به ۱۲۰۰ معلول خدمات دهی می کند

رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر از خدمات دهی بهزیستی شهرستان دیر به ۱۲۰۰ معلول خبر داد.

محمد کرمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، اظهار داشت: ۱۲۰۰ معلول از خدمات مستمر و غیرمستمر بهزیستی شهرستان دیر بهره مند شده اند.
وی گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک‌هزینه درمان، خدمات توان‌بخشی، توان پزشکی، وسایل کمک توان‌بخشی، حق پرستاری و حق مراقبت دریافت می‌کنند.
کرمی افزود: کم بودن هزینه مستمری، اعتبار و تسهیلات مسکن، سهمیه سوخت، گران بودن هزینه های حمایتی و وسایل بهداشتی و اختصاص حق پرستاری به خانواده های چند معلولی از مشکلات و مطالبات معلولان می باشد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر تصریح کرد: ۴ مرکز توانبخشی در این شهرستان خدمات تخصصی، آموزشی، توانبخشی و حرفه آموزی را ارائه می‌دهند.
کرمی افزود: با توجه به اینکه افراد دارای معلولیت نیاز به دریافت خدمات دارند، باید این خدمات‌دهی ها، به روش‌های مختلف در سطح جامعه معرفی شود تا افراد معلول برای دریافت آن به بهزیستی مراجعه کنند.
وی در پایان با اشاره به مشکلات تحریم و افزایش قیمت‌ لوازم توانبخشی از خیران خواست برای تهیه لوازم توانبخشی معلولان با اداره بهزیستی همکاری داشته باشند تا در ارائه خدمات به این قشر دچار مشکل نشود./ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*