یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۱۹نفر در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر نام نویسی کردند

براساس گزارش ستاد انتخاباتی استان بوشهر داوطلبین واجد شرایط در چهار حوزه انتخاباتی استان بوشهر19 نفر نام نویسی و ثبت نهایی سیستم شده است که باید تائیدیه نهایی باشند. 

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ از روز گذشته ساعت ۸ صبح نام نویسی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری های سراسر کشور آغاز شد و استان بوشهر نیز در رده های برتر قرار دارد.
براساس گزارش ستاد انتخاباتی استان بوشهر داوطلبین واجد شرایط در چهار حوزه انتخاباتی استان بوشهر۱۹ نفر نام نویسی و ثبت نهایی سیستم شده است که باید تائیدیه نهایی باشند.

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم:

۱٫ بهرام نکیسا ۲٫ ماشالله کشوری ۳ . حسین لعیان ۴٫ رقیه محمدی ۵ . خلیل افروشه ۶ . عباس مینایی ۷ . مهدی صادقیان ۸ . محمد رحیم علوی تبار ۹ . حسین حیدری

دشتستان:

۱٫ابراهیم رضایی ۲٫ محسن بنافی ۳٫ محمد رضا دهقان فرد ۴٫ حسن اسماعیلی

دشتی و تنگستان:

۱٫ علی زینبی ۲ . صمد سلامی ۳٫ حسن مرادی ۴ . فرخ بنه گزی

دیر، کنگان، جم و عسلویه

۱ .احمد باستان پیروز ۲ . طالب ابراهیمی

از مجموع آماری که شامگاه دیروز منتشر شده است ۱۸ نفر آقا و یک نفر خانم است که یک نفر دارای مدرک دکترا، ۱۳ نفر کارشناسی ارشد، چهار نفر دارای مدرک کارشناسی و یک نفر دارای مدرک حوزوی است و شغل ۱۰ نفر از این افراد کارمندی است.

افرادی که تا کنون ثبت نام کرده اند میانگین سنی ۶ نفر بین ۵۱ تا ۵۵، چهار نفر بین ۴۶ تا ۵۰ و پنج نفر بین ۳۰ تا ۳۵ سال است که رد چهار حوزه انتخابیه نام نویسی کرده اند.

براساس گفته سپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر داوطلبان ثبت‌نام خود را به آخرین روز موکول نکنند چراکه زمان ثبت‌نام تا ۱۶ آذر بوده و قابل تمدید نیست.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !