جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آغاز ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس در استان بوشهر

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس در فرمانداری‌های مراکز چهار حوزه انتخابیه آغاز می‌شود.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ خسرو دهقانی با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس از یکشنبه دهم آذر بیان کرد: در استان بوشهر چهار حوزه انتخابیه برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داریم که داوطلبان حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در فرمانداری بوشهر، داوطلبان حوزه دشتستان در فرمانداری این شهرستان، حوزه تنگستان و دشتی در فرمانداری دشتی، حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه در فرمانداری کنگان ثبت نام خواهند کرد.

وی افزود: همچنین داوطلبان این حوزه‌ها می‌توانند در وزات کشور نام نویسی کنند و اگر داوطلبی خارج از کشور زندگی می‌کند می‌تواند به نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در این کشور‌ها مراجعه و ثبت نام کند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر، رونوشت و اصل کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی را مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان عنوان کرد و افزود: ثبت نام به صورت الکترونیکی خواهد بود.

دهقانی گفت: ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا آخر وقت اداری شنبه شانزدهم آذر ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: داوطلبان باید دست کم مدرک کارشناسی یا معادل آن را داشته باشند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر بیان کرد: هر دوره نمایندگی مجلس به عنوان یک مقطع تحصیلی به حساب می‌آید و جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا و رزمندگانی که دست کم شش ماه در جبهه حضور داشته‌اند نیز می‌توانند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !