۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 276283
  • 01 دسامبر 2019 - 16:15
ثبت‌نام داوطلبان انتخابات در ۴ فرمانداری استان بوشهر انجام می‌شود
ثبت‌نام داوطلبان انتخابات در ۴ فرمانداری استان بوشهر انجام می‌شود
سرپرست اداره‌کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر:

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات در ۴ فرمانداری استان بوشهر انجام می‌شود

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار فرمانداری استان بوشهر انجام می‌شود.

به گزارش سپاس؛ خسرو دهقانی سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر اظهار داشت: از امروز ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر همزمان با سایر نقاط کشور آغاز شد که در استان بوشهر ثبت‌نام در چهار حوزه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ثبت‌نام از کاندیداها در فرمانداری‌های بوشهر، دشتستان، دشتی و کنگان بیان کرد: داوطلبان حضور در انتخابات در وزارت کشور نیز می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دهقانی با اشاره به تداوم زمان ثبت نام تا شانزدهم آذرماه، خاطرنشان کرد: استان بوشهر دارای چهار حوزه انتخابیه است که شامل حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، حوزه دشتستان، حوزه دشتی و تنگستان و حوزه کنگان، جم، عسلویه و دیر است.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه داوطلبان نباید ثبت‌نام را به روز آخر موکول کنند، خاطرنشان کرد: فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی نیز به مدت شش روز انجام خواهد شد.

وی شفافیت، سرعت در رای‌گیری و کاهش تخلف‌ها را از اولویت‌های مهم دانست و بیان کرد: آمادگی استان بوشهر برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک اعلام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*