سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در اولویت کاری قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه است

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی امسال شتاب می‌گیرد گفت: در این راستا اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و ساخت خانه‌ ویژه محرومان در اولویت برنامه‌های این نهاد است.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سردار سید ضیاءالدین حزنی در بوشهر با اشاره به نقش مهم سپاه در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار همه ماموریت‌هایی که به آن واگذار شده، مهم‌‌ترین ماموریت آن امنیت پایدار و دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

وی، محرومیت‌زدایی را از دیگر برنامه‌های سپاه دانست و گفت: سپاه در کنار ماموریت‌های اصلی و اساسی آن ، محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم‌یاری و مردم دوستی را در دستور کار دارد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه طرح‌های محرومیت‌زدایی در سراسر کشور در استان‌های مرزی، دور افتاده، صعب‌العبور و حساس اجراء می‌شود افزود: طرح‌های مهم و خوبی توسط سپاه پاسداران برای مردم محروم و مستضعف انجام شده و  رهبر معظم انقلاب در جلسه با فرماندهان سپاه، از اقدامات سپاه تقدیر و سپاسگذاری کردند.

سردار حزنی، با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از فعالان عرصه‌های خدمات رسانی به محرومان و محرومیت‌زدایی استان بوشهرخاطر نشان کرد: در این همایش از همه کسانیکه در امر خدمات رسانی به محرومان و اجرای طرح‌ها در نقاط محروم و سبب منفعت رسانی به مردم در حوزه‌های گوناگون از جمله سیل، زلزله و جاهای محروم و ساخت مسکن مددجویی شدند قدردانی شد.

وی، با تاکید بر انتقال الگوی خدمات رسانی به محرومان استان بوشهر به دیگر استان‌ها تصریح کرد: اولویت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در سال ۱۳۹۸ اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و خانه سازی ویژه مددجویان و محرومان است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با تاکید بر رفع دغدغه اشتغال جوانان گفت: امیدوارم در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی جوانان، به جایی برسیم که دغدغه مردم محروم و مستضعف برطرف شود.

سردار حزنی، مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم دوستی را در سرلوحه کار سپاه دانست و تاکید کرد: از تلاش سپاه امام صادق(ع)، بسیج سازندگی استان بوشهر، قرارگاه پیشرفت و آبادانی، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه‌ها که خدمات مهمی به جامعه هدف به ویژه مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم دوستی در برنامه‌های قرار دادند قدردانی می‌شود.

وی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی را نهاد مردمی دانست و بیان کرد: این خصوصیت سبب شده تا طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه با کمک مسئولان تسری یابد و رضایت اقشار اجتماعی را به همراه داشته باشد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه از اعزام قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع) به دهستان‌های محروم خبر داد و افزود: در این راستا قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع)  در دهستان‌های محروم طرح‌های مهم عمرانی و مسکن مددجویان اجرا می‌کند

سردار حزنی افزود: در این زمینه دانشگاه افسری امام حسین(ع) طرح‌‌های‌محرومیت زدایی در دهستان‌های محروم  استان‌ها اجرا می‌کند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !