سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رقابت دو دربی جنوب کشور برای فرار از بحران سقوط

براساس جدول زمانبدی شده لیگ برتر اولین دربی بوشهری با حضور  تیم شاهین شهرداری بوشهر با سرمربی گری میشوکرستیچویچ و تیم پارس جنوبی جم با سرمربی گری فراز کمالوند آخر روز از هفته جاری برای کسب سه امتیاز برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
۰۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ لیگ برتر وتبال باشگاه کشور در حالی فعالیت می کند که دو تیم از استان بوشهر در این فصل وارد زمین می شوند؛ تیم های شاهین بوشهر که بعداز سالها ناکامی با اسپانسری شهرداری بندر بوشهر دوباره وارد لیگ برتر شد و تیم پارس جنوبی جم که با اسپانسری مجموعه وزارت نفت امتیاز لازم را کسب کردند.

حالا قرار است در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور این دو تیم به مصاف هم بروند و یک دربی استان بوشهر بریا مردم تجربه خواهد شد و حال و هوای استان بوشهر را فوتبالی خواهد کرد که تیم شاهین بوشهر با کسب سه امتیاز در جایگاه ۱۶ و تیم پارس جنوبی جم با ۸ امتیاز در جایگاه ۱۴ قرار دارد.

عملکرد ضعیفی که دامن گیر تیم شاهین شد

این دو تیم دربی بوشهری در شرایطی قرار دارند که هر دو باید تلاش کنند تا از بحران سقوط از لیگ برتر عبور کنند و هر دو آن به کسب سه امتیاز نیاز دارند، باید منتظر ماند روند بازی در میدان و نتیجه نهایی در دقیقه ۹۰ نشان گر چه چیزی خواه بود.

تیم شاهین بوشهر که بعد از شکست های پی در پی برخی مسئولین را از خواب غفلت بیدار کرد حالا یک مربی کرواتی دارد که توانست مقابل تیم سایپا به تساوی برسد و یک امتیاز کسب کند و اگر در برابر پارس جنوبی جم به پیروزی برسد قطعا برای هواداران لذت بخش و امیدواری به آینده بیشتر خواهد شد.

میشوکرستیچویچ  مربی کرواتی بوشهری در ابتدای ورود به بوشهر اظهار کرد که باید بازیکنان مدنظرش جذب تیم شوند تا بتواند تیم را از بحران شکست های پی در پی خارج کند؛ براساس ۵ گل زده و ۲۲ گل خورده  این تیم یکی از ضعیف ترین خط حمله در لیگ برتر دارد که برای پیروزی باید خط حمله و دفاعی تقویت شود.

مشکلات مالی که توقف در دامن تیم پارس جنوبی جم گذاشت

تیم پارس جنوبی جم با سرمربی گری مهدی تارتار جز ۵ تیم اول جدول بود اما مروز با سرمربی گری کمالوند در رتبه ۱۴ جدول لیگ برتر قرار دارد و عملکرد خوبی تا اینجای وصل ندارد و باید کادر تیم یک خانه تکانی در روند بازی داشته باشند.

یکی از مهمترین و اساسی ترین مشکلات این تیم موضوع مالی است که اثر بسیار مستقیمی در نتایج بازی ها داشته است و در حال حاضر عملکرد مناسبی ندارد.

مشکلات مالی تیم به گونه ای است براساس اخبار غیر رسمی این تیم هزینه خرید بلیط هواپیما و هتل برای اسکان بازیکنان ندارد و تداوم این شرایط قطعا به ضرر نماینده استان بوشهر در لیگ برتر است که اگر ادامه داشته باشد می تواند شرایط را بسیار دشوار کند.

این تیم نیز مانند دیگر نماینده استان در لیگ بتر شرایط خوبی در حمله ندارد که با ۷ گل زده و ۱۱ گل خورده در حال عبور از فصل است.

دربی های بوشهری در انتظار حضور تماشاگران

براساس جدول زمانبدی شده لیگ برتر اولین دربی بوشهری با حضور  تیم شاهین شهرداری بوشهر با سرمربی گری میشوکرستیچویچ و تیم پارس جنوبی جم با سرمربی گری فراز کمالوند آخر روز از هفته جاری برای کسب سه امتیاز برگزار خواهد شد.

این بازی روز جمعه ۸آذر سال جاری ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهید مهدوی مرکز استان با قضاوت حمید حاج‌ملک وهمراهی عسگر محمدی و حمید نادری و با نظارت حسین نجاتی انجام می شود.

لازم به ذکر است که خرید بلیط به صورت الکترونیکی انجام می شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !