۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 276042
  • 26 نوامبر 2019 - 14:01
دست شیخ نشین های غرب زده در طراحی آشوب های اخیر نمایان شد/بسیج برای مقابله با تعرض بیگارنگان در کنار مردم است
دست شیخ نشین های غرب زده در طراحی آشوب های اخیر نمایان شد/بسیج برای مقابله با تعرض بیگارنگان در کنار مردم است
در مراسم روز بسیج؛

دست شیخ نشین های غرب زده در طراحی آشوب های اخیر نمایان شد/بسیج برای مقابله با تعرض بیگارنگان در کنار مردم است

فرمانده سپاه استان گفت: آشوب های اخیر توسط شیخ نشینان غرب زده طراحی شده بود که با همکاری و همراهی مردم پیروزی دیگری در صحنه جهانی خداوند در کارنامه انقلاب اسلامی ثبت کرد.

به گزارش سپاس؛ تجمع اقشار مختلف بسیج پیش از ظهر امروز در مصلی نماز جمعه مرکز استان بوشهر برگزار شد.

دست شیخ نشین های غرب زده در طراحی آشوب های اخیر نمایان شد

سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این مراسم با تبریک روز بسیج گفت: بسیج و بسیجی آرمان بزرگی برای تمدن نوین اسلامی است و آمادگی دارد تا زمانی که طلوع خورشید ولایت قطعا خواهیم ایستاد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: بسیج ۴۰ سال خدمت صادقانه و جهاد فی سبیل الله در کارنامه خود  دارد که درس های ایثار و شهادت، فداکاری و ولایتمداری آموخته و نسل های بعدی منتقل کرده است.

رزمجو عنوان کرد: بسیج توانسته در حوزه های مختلف انقلاب اسلامی مانند تقویت انگیزه الهی دفاعی، باز تولید هنجارها و ارزش های انقلاب، عمق بخشی دفاع از انقلاب، ارتقاء بصیرت مردم، فرهنگ روحیه بسیجی به عنوان پدیده پویا و با نشاط متاثر از فرهنگ عاشورای و انقلابی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه بسیج حافظ کل کشور و انقلاب است، افزود: نقش مردم در همه تحولات سیاسی و اقتصادی افزایش جدی داشته است که در همه پیشرفت ها بسیج در کنار مردم و مسئولین بوده است.

وی تصریح کرد: نقش مکمل بسیج به عنوان لشکر مخلص خدا در حوزه های دفاعی نمایان است و به راحتی می تواند همه تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کند و از همه توامندیها برای برقراری و حفظ امنیت مردم و نظام استفاده می کند.

رزمجو با اشاره به اینکه کارآمدی بسیج براساس فرمان امام خمینی(ره) با کارآمدی انقلاب اسلامی گره خورده است و می تواند در تقویت نظام بسیار ماثر باشد؛ بسیجی باید در تشخیص نیازهای واقعی انقلاب اسلامی به تبعیین راهبردها بپردازد و راهکارهای عملی برای رسیدن به اهداف اجرایی کند.

فرمانده سپاه استان با اشاره به موضوعات اخیر تاکید کرد: آشوب های اخیر توسط شیخ نشینان غرب زده طراحی شده بود که با همکاری و همراهی مردم پیروزی دیگری در صحنه جهانی خداوند در کارنامه انقلاب اسلامی ثبت کرد.

وی ادامه داد: دشمن با این سناریو قصد داشت جمهوری اسلامی را دچار خدشه کند که با تدبیر ر هبر معظم انقلاب و همراهی مردم و دستگاه های مربوطه پیروزی موفقیت آمیزی خلق شد.

بسیج برای مقابله با تعرض بیگارنگان در کنار مردم است

سرهنگ غلامرضا شهابی سرپرست سپاه شهرستان بوشهر گفت: با اقتدار نشان دادیم بسیج نماد بزرگ در دفاع از انقلاب اسلامی است و امروز جشن چهل سالگی بسیج برگزار شده است.

سرپرست سپاه شهرستان یوشهز اظهار کرد: بسیج یک نهاد کاملا مردمی است که نقش آن می تواند در همه عرصه های عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان، امنیت انقلاب اسلامی و غیره به راحتی مشاهده کرد.

شهابی عنوان کرد: در چهلمین سالروز تاسیس بسیج بانوان بسیجی چهل تکه کیک تهیه کردند و توسط فرمانده سپاه استان برش و در اختیار همه بسیجیان قرار گرفت.

وی با اشاره به فعالیت بسیج در حوزه های مختلف ابراز کرد: امروز بسیج و بسیجیان وظیفه دارند ابعاد مختلف گام دوم انقلاب را برای مردم تدوین کنند.

شهابی افزود: بسیج یک نهاد مردمی است و همیشه در همه شرایط کشور در کنار مردم قرار می گیرد و حفاظت می کنند از اینکه بیگانه ای بخواهد به مردم یا خاک جمهوری اسلامی ایران تعرض کند.

انتهای پیام//

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*