شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برخورد قانونی با مخلان نظم عمومی و اختشاش گران توسط دستگاه قضا/ مردم راه خود را از آشوبگران جدا کنند

دادستان بوشهر گفت: دستگاه قضایی استان بوشهر با تمام توان برای رسیدگی به شکایت متضرران ناشی از ناآرامی‌های اخیر آماده است.

آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ با اشاره به افزایش قیمت نرخ قانونی بنزین برخی مردم نسبت به این موضوع نگران و گلایه مند بودند که این دغدغه باعث شد برخی از آشوبگران و فتنه گران از این فرصت استفاده سوء کرده و موجب اخلال در نظم عمومی شدند.

دستگاه قضاء با اشاره به پیگیری و برخورد با آشوبگران وارد عرصه شد و براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با مخلان امنیت عمومی برخورد می کند.

علی حسن پور دادستان استان بوشهر با اشاره به برخود قانونی با مخلان امنیت، گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر دچار آسیب شده‌اند برای تحت تعقیب قرار دادن مخلان نظم و امنیت شکایت خود را به دادستانی تحویل دهند.

وی با اشاره به دستور دادستان کل کشور برای تحت تعقیب قرار دادن برهم زنندگان نظم عمومی، اظهار کرد: مردم، بانک‌ها و دیگر اماکن خصوصی و عمومی که به سبب اغتشاش برخی افراد دچار خسارت شده‌اند، شکایت خود را به‌همراه مستندات لازم برای رسیدگی به مراجع قضایی ارائه دهند تا اخلال‌گران تحت تعقیب و مجازات قانونی قرار بگیرند.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر تاکید کرد: دستگاه قضایی استان بوشهر با تمام توان برای رسیدگی به شکایت متضرران ناشی از ناآرامی‌های اخیر آماده است.

وی تخریب اموال و تاسیسات عمومی و خصوصی را جرم دانست و بیان کرد: دستگاه قضایی با متخلفان در این زمینه برخورد قاطع می‌کند.

حسن‌پور تاکید کرد: مردم ضمن هوشیاری راه خود را از افراد خرابکار، معاند و اشرار جدا کنند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !