جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فعالیت پلیس امنیت اقتصادی در بندر بوشهر آغاز شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آغاز فعالیت پلیس امنیت اقتصادی در بندربوشهرخبر داد و گفت: فعالیت رسمی پلیس امنیت اقتصادی ناجا در مبادی ورود و خروج کالا در بندر بوشهر آغاز شد.

آخرین اخبار
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ نخستین یگان پلیس امنیت اقتصادی در بندر و گمرک بوشهر با حضور مدیرکل بنادر ودریانوردی، مدیرکل گمرکات و فرمانده انتظامی استان بوشهر مستقر شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی  استان بوشهر در آئین افتتاح مرکز پلیس امنیت اقتصادی در بندر بوشهر با تاکید بر توجه به رونق تولید و حمایت از فعالان اقتصادی اظهار داشت: تحقق شعار رونق تولید و اقتصادی در راستای منویات مقام معظم رهبری مورد توجه ویژه قرار دارد که در این زمینه استقرار پلیس امنیت اقتصادی در بندر بوشهر نقش مهمی دارد.

سیاوش ارجمندزاده با تاکید بر نقش مهم پلیس امنیت اقتصادی در بندر و گمرک در جلوگیری از تخلفات و حمایت از فعالان اقتصادی خاطر نشان کرد: استقرار پلیس امنیت در مبادی دریایی و مرزی می‌تواند ضمن ایجاد شفافیت، سبب  تسریع در ورود و خروج کالا در مبادی رسمی شود.

وی تاکید کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در استقرار پلیس امنیت اقتصادی تمامی تلاش خود را در راستای  تسریع  درخدمات رسانی انجام خواهد داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی  استان بوشهربا بیان اینکه این مهم نقش تاثیرگذاری در در پیشگیری کالای قاچاق دارد خاطر نشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در بندر در راستای پیشگیری از قاچاق کالا و ایجاد امنیت خاطر فعالان اقتصادی مستقر شده که از خدمات نیروی انتظامی قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/۱۹۰/ ع


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !