۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 275334
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

تماشای بازی شاهین شهرداری بوشهر و گل گهر سیرجان رایگان است

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهربا بیان اینکه تماشای بازی شاهین شهرداری بوشهر و گل گهر سیرجان رایگان است گفت:سامانه الکترونیکی تهیه بلیت رایگان شاهین بوشهر و گل‌گهر سیرجان تا دقیقه ۷۵ بازی فعال است.

 در هفته دهم لیگ برتر فوتبال،شاهین شهرداری بوشهر عصر امروز میزبان گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه شهید نادر مهدوی است.

این بازی‌که از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه عصر امروز برگزار می‌شود شاهین شهرداری بوشهر در حالی به مصاف تیم گل‌گهر سیرجان می‌رود که در ۹ بازی این رقابت‌ها با یک امتیاز در قعر جدول لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران قرار دارد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر بر اساس نگاه سرمربی این تیم امروز برای کسب سه امتیاز و نخستین پیروزی این تیم به مصاف تیم گل‌گهر سیرجان می‌رود.

تیم گل‌گهر سیرجان نیز در ۸ بازی گذشته ۴ مساوی و ۴ باخت در کارنامه خود دارد و  در جدول لیگ برتر یک پله از تیم شاهین بوشهر بالاتر است و بر اساس اظهار نظر سرمربی این تیم، رقابت امروز در بازی با تیم شاهین شهرداری بوشهر بسیار سخت است.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهربا بیان اینکه تماشای بازی شاهین شهرداری بوشهر و گل گهر سیرجان رایگان است گفت: حضور هواداران تیم شاهین در ورزشگاه شهید مهدوی مهم است چراکه راز ماندگاری و محبوبیت نام بزرگ شاهین وجود هوادارانی است که با تمام وجود در سخت‌ترین شرایط همراه و یاور تیم‌شان بوده‌اند.

سعید مسیگر با قدردانی از حمایت همه جانبه هواداران تیم شاهین که در همه عرصه‌ها حضور فعالی داشته‌اند تاکید کرد: امیدوارم در مصاف شاهین و گل‌گهر با تلاشی مضاعف و همه جانبه شاهد یک پیروزی شیرین برای سفید پوشان بوشهری باشیم.

وی با تاکید بر حضور پرشور هواداران بوشهری در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر افزود: سامانه الکترونیکی تهیه بلیت رایگان شاهین بوشهر و گل‌گهر سیرجان تا دقیقه ۷۵ بازی فعال است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*