یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آمریکا از نظر اقتصادی مقروض‌ترین کشور جهان است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب افزود: آمریکا ضمن اینکه از نظر اقتصادی مقروض‌ترین کشورهای جهان است از نظر نظامی دارای شرایط مناسبی نیست به‌گونه‌ای که پهپاد پیشرفته آنان در برابر پدافند ایرانی در خلیج فارس توسط رزمندگان شجاع و دانشمندان جوان ایرانی سرنگون می‌شود.

آخرین اخبار
۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ قشرهای مختلف مردم شهر و استان بوشهر هم‌زمان با ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی با حضوری گسترده در راهپیمایی این روز فریاد “مرگ بر آمریکا” سر دادند.

در راهپیمایی ۱۳ آبان که روز دانش‌آموز نیز نام‌گذاری شده، دانش‌آموزان و دانشجویان بوشهری حضوری چشمگیر داشتند و به عنوان حافظان خلیج‌فارس با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و .. همچنین با در دست داشتن پلاکارد زنده باد دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کردند.

راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان هم‌زمان با سراسر کشور در حالی برگزار شد که مردم دارالحماسه رساتر از گذشته شعار مرگ بر امریکا را فریاد زدند و بر ایستادگی در مقابل دشمنان تأکید کردند. در شهر بوشهر نه‌تنها تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان بلکه اقشار دیگر جامعه همچون کسبه، ورزشکاران، برادران و خواهران اهل سنت و دیگر اقشار جامعه دوشادوش یکدیگر در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند تا بار دیگر پیمان خود را با امام و رهبرشان ببندند.

مردم بوشهر در این روز با تمام توان آمده بودند تا به آمریکا، رژیم کودک‌کش اسرائیل، انگلیس و نوچه‌های دست‌نشانده‌اش بگویند اینجا بوشهر مهد دلیران و خطه رئیسعلی است و پیر و جوان این خطه آماده به قعر دریا کشیدن این یاوه‌گویان هستند و سندش قبرستان استعمارگران انگلیس است.

همزمان با همه نقاط ایران اسلامی، مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بوشهر و دیگر نقاط استان برگزار شد و مردم حضوری گسترده و پرشور در این مراسم داشتند.

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار در شهر بوشهر از میدان قدس تا میدان شهید رئیسعلی دلواری برگزار شد و اقشار مختلف مردم انزجار خود از آمریکا د استکبار جهانی را اعلام کردند.

در راهپیمایی امروز که به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار و با شعار «مقاومت اسلامی، استکبارستیزی، سرآغاز افول آمریکا» برگزار شد، اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

مردم بوشهر شعار دادند: « آمریکا، سعودی مرگ به نیرنگتان – خون شهیدان ما می‌چکد از چنگتان»، « ۱۳ آبان ماه صلابت ملت است -روز شکست کفر و عزت این امت است»، «تهدید و تحریم اثر ندارد – آمریکای جهانخوار، قوت دگر ندارد»، «امت عاشورایی سازش نمی‌پذیرد – جوان انقلابی ذلت نمی‌پذیرد»، «هیهات مناالذله»،«بدعهدی آمریکا بر همه کس اعیان است – اعتماد به آمریکا، اعتماد به شیطان است».

مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب صبح دوشنبه در آیین نمادین نواختن زنگ استکبارستیزی در آموزشگاه فاطمه زهرا بوشهر ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان اظهار داشت: امروز روز مهم و بزرگی در تاریخ ایران است.

وی خواستار تلاش همه دانش‌آموزان برای دستیابی به موفقیت شد و اضافه کرد: امیدواریم روزی همه شما موفق و سلامت و پیروز باشید و مادرانی برومند برای ایران اسلامی باشید و بوشهر قهرمان را همیشه در تاریخ زنده نگه دارید.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه سال‌های ۴۸ تا ۵۰ در بوشهر حضور داشته‌ام، افزود:‌ آن موقع تبعید بودم، سرباز صفر شدم و از دانشگاه بیرون آمدم و ژاندارم شدم و در بوشهر زندگی می‌کردیم.

وی، جنایات آمریکا را علیه ملت ایران در ابعاد گوناگون مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پس از ناکامی آمریکا در جنایات خود علیه ملت ایران، استکبار جهانی نفوذ فرهنگی و فکری، و تحریم اقتصادی در دستور کار خود قرار داد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به مذاکرات برجام تصریح کرد: پس از ناکامی آمریکا، قضیه برجام را مورد توجه قرار دادند و با امضاء وزیر امور خارجه آمریکا و کشورهای اروپایی این مهم را جشن گرفتند ولی ترامپ به این تعهد پشت پا زد.

مهدی چمران با بیان اینکه ترامپ هنوز مذاکره با ایران را دنبال می‌کند افزود: نظرشان این است که از طریق ترفند مذاکره، ایران را تسلیم کنند و به زانو درآوردند.

وی، با اشاره به اینکه ملت ایران روی پای خود ایستاده و می‌ایستد گفت: ایران اسلامی در ابعاد گوناگون به اقتدار علمی، نظامی و اقتصادی دست یافته و این در حالی است که آمریکا به حدی افول و سقوط کرده که با شکست ترفندهایش در برابر ایران به زانو درآمده است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه آمریکا در ابعاد وضعیت سیاسی، اقتصادی و نظامی دارای شرایط مناسبی نیست افزود: آمریکا ضمن اینکه از نظر اقتصادی مقروض‌ترین کشورهای جهان است از نظر نظامی دارای شرایط مناسبی نیست به‌گونه‌ای که پهپاد پیشرفته آنان در برابر پدافند ایرانی در خلیج فارس توسط رزمندگان شجاع و دانشمندان جوان ایرانی سرنگون می‌شود.

چمران از بومی سازی ساخت سلاح‌های پیشرفته توسط دانشمندان جوان ایرانی خبر داد و بیان کرد: توانمندی ایران در ابعاد گوناگون ساخت انواع تجهیزات به جایی رسیده که هیچ قدرتی توان رویارویی نظامی با رزمندگان اسلام ندارد.

وی، با اشاره به ابزار تحریم اقتصادی و نفوذ فرهنگی افزود: پس از شکست آمریکا در ابعاد نظامی و سیاسی، روی به تحریم اقتصادی و نفوذ فرهنگی و فکری کرد که در این سنگر هم آمریکا به شکست کشانده می‌شود.

وی با تاکید بر واکسینه شدن دانش آموزان و دانشجویان در برابر نفوذ فرهنگی و فکری گفت: دانش آموزان باید در برابر نفوذ فرهنگی دشمن واکسینه شوند و بدانند موقعی می‌توانند پیشرفت کنند که به خودشان متکی باشند.

 

منبع خبر : سپاس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !