شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا/هیچ کشوری در جهان دیگر به آمریکا اعتماد ندارد

این فعال فرهنگی گفت: 13آبان، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است که باید ارزش ها و پیام آن به نسل جدید منتقل شود. ایران اسلامی پیش از انقلاب، عرصه به تاراج رفتن سرمایه های مادی و معنوی توسط بیگانگان و در راس آن آمریکا بود.

آخرین اخبار
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالرضا زارعی یک فعال فرهنگی  در بخش دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس  اظهار داشت: سالروز تسخیر لانه جاسوسی، متعلق به همه است. همه در این روز به صحنه می آیند و باید در این آیین ملی، وحدت آفرینی محور اصلی برگزاری برنامه ها باشد.

وی تاکید کرد: نباید برنامه ها به گونه ای باشد که سبب دوقطبی شدن شود، امسال بیش از هر سال باید مراسم مایه وحدت ملی باشد، ما نیازمند با هم بودن هستیم و امروز ام‌المصائب کشور ما آمریکا است و همه باید در برابر این دشمنی ها، ید واحده باشیم.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه باید در برابر سیاست آمریکا یکدست و منسجم باشیم اظهار داشت: باید از هر گونه رفتار که موجب تفرقه و اختلاف افکنی باشد، و به نوعی آب به آسیاب دشمن بریزد، خودداری کنیم.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است که باید ارزش ها و پیام آن به نسل جدید منتقل شود. ایران اسلامی پیش از انقلاب، عرصه به تاراج رفتن سرمایه های مادی و معنوی توسط بیگانگان و در راس آن آمریکا بود.

وی اظهار داشت: آمریکا، به جایی رسیده بود که ایران را ملک خود می دانست و ارزشی برای مردم ما قائل نبود، اما امروز به برکت خون شهدا، ایران اسلامی به جایی رسیده که در معادلات حساس و بین الملل، آمریکا را به حساب نمی آورد، و هر قدمی که در منطقه برمی دارد باید با مجوز ایران باشد و این، همه از برکت وجود امام خمینی (ره) بود.

این فعال فرهنگی گفت: در روز ۱۳ آبان ماه، جاسوسخانه ای که ایجاد شده بود تا انقلاب ما را در نطفه خفه کند، تسخیر شد، خیلی ها در همان زمان ایراد گرفتند که حال با تسخیر سفارتخانه آمریکا چه می شود و چه بر سر ما می آید؟ اما امام (ره) در همان زمان بر این اقدام دانشجویان صحه گذاشتند.

وی  افزود: آمریکا، امروز بیش از هر زمان دیگر منزوی است، دست آمریکا از منابع ایران قطع شده و عزت ایران بیش از هر زمان، به نمایش گذاشته شده است اما ما چه میزان توانسته ایم پیام و فرهنگ ۱۳ آبان را به نسلی که در آن زمان نبود، منتقل کنیم؟

و گفت: آیا توانسته ایم اسناد جاسوسخانه آمریکا علیه ایران را در کتاب های درسی، نشر دهیم که نسل نوجوان ما بداند آمریکا چه بر سر ما آورده است؟

این فعال فرهنگی با تاکید بر اینکه در ترویج پیام ۱۳ آبان غفلت شده است، افزود: ما خیلی کوتاهی کرده ایم، باید ابعاد مختلف اقدامات و جنایت های آمریکا را برای نسل جوان، بر اساس اسناد تبیین کنیم و اگر این اقدام عملی شود، خدمتی بزرگ به انقلاب کرده ایم.

این فعال فرهنگی گفت: مردم ما در این چهار دهه، ۱۳ آبان های زیادی خلق کرده اند، همواره پشتیبان نظام بوده اند، عزم خود برای مقاومت در برابر استکبار را به نمایش گذاشته اند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !