جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

عدم پایبندی آمریکا موجب از بین رفتن اعتماد ملت ها به آمریکا شده است

یکی از نوادگان شهید رئیسعلی دلواری گفت: پیام جمهوری اسلامی به دیگر کشورها این است که به خوبی دوست و دشمن را بشناسید و مردم ما و اکثر مسئولین ما متوجه این موضوع شده اند که آمریکایی ها به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند.

آخرین اخبار
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ حجت السلام والمسلمین علی دلواری یکی از نوادگان شهید رئیسعلی دلواری در گفتگو با خبرنگار سپاس با اشاره به جایگاه ۱۳ آبان در نظام اسلامی گفت: روز ۱۳ آبان همچون ستاره‌ای درخشان بر تارک آسمان جمهوری اسلامی ایران می‌درخشد که باید آرمان‌ها و ارزش‌های این روز مبارک را سینه به سینه به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی افزود: اولین رخداد ۱۳ آبان سال ۴۳ تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه بود و در ۱۳ آبان ۵۷ هم رژیم پهلوی به دستور اربابش آمریکای جنایکار تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم را به خاک و خون کشیدند و در رخداد بعدی هم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) را داشتیم.

دلواری در ادامه اظهار کرد: در اسناد متعددی که از خود لانه جاسوسی آمریکا به دست آمده، این بود که برنامه‌ریزی برای کودتاهای متعدد برای فروپاشی انقلاب اسلامی داشتند در حالی که در حادثه فتنه ۸۸ هم عامل اصلی چنین رخدادی هم سفارت خانه انگلیس خبیث بود.

نوه شهید رئیسعلی دلواری گفت: امروز دشمن می‌خواهد با روش‌های مختلف و با همکاری سعودی‌ها در منطقه ناامنی ایجاد کنند که باید با هوشیاری چشم فتنه را کور کرد.

وی ادامه داد: تجمع و راهپیمایی هر ساله در ۱۳ آبان  از برکات انقلاب اسلامی است و باید این موضوعات هر ساله باشکوهتر هم برگزار شود.

دلواری بیان کرد: اختلاف آمریکا با جمهوری اسلامی یک اختلاف بنیادی است و دشمن می‌خواهد چیزی از اسلام باقی نماند و فرقی هم ندارد که رئیس جمهور آمریکا چه کسی باشد خواه اوباما باشد و یا ترامپ بلکه هدف دولتمردان آمریکایی نابودی اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: پیام جمهوری اسلامی به دیگر کشورها این است که به خوبی دوست و دشمن را بشناسید و مردم ما و اکثر مسئولین ما متوجه این موضوع شده اند که آمریکایی ها به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند.

نوه شهیدرئیسعلی دلواری افزود: آمریکایی ها دنبال نفوذ منطقه‌ای و ایجاد فتنه‌ها در منطقه هستند که ایران اسلامی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به دنبال ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و در نهایت ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

وی در ادامه گفت: همه می‌دانیم که انقلاب اسلامی برکات زیادی را برای ملت بزرگ ایران اسلامی به ارمغان آورده است و لذا همه باید به نوعی سعی کنیم تا تفکر لیبرالیسم و سکولاریسم آمریکایی در کشور وجود نداشته باشد و  همان‌گونه که مردم با هوشیاری و با بصیرت در برنامه‌های نظام حضور دارند و مسوولان هم باید زندگی مردم وار داشته و نیز گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !