جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اقتصاد کشور با شعار دادن حرکت نمیکند/آمریکا برند اوج بی اعتمادی در جهان است

مدیر و مالک باشگاه فرهنگی ورزشی پارسیا بوشهر گفت: اقتصاد ما در حال حاضر خیلی لاک پشتی و اهسته پیش میرود و  باید به قول رهبر عزیزمان  کشور دست اهلش داده شود و جوان باشد وباید از ظرفیت های بانوان هم استفاده شود.

آخرین اخبار
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ مجید فخری مقدم  مدیر و مالک باشگاه فرهنگی ورزشی پارسیا بوشهر  در گفت و گو با خبرنگار سپاس با توجه به سوال اینکه دکتر ظریف بارها در مصاحبه خود اعلام کردند بی اعتمادی به امریکا به گونه ای است که برخی کشورهای به امضا آمریکا اهمیت  نمیدهند اما برخی ها همچنان اسرار بر مذاکره با آمریکا دارند گفت: ما جوانان نیز همچنان به گفته آمریکا وتعهداتش مخالف هستیم چون بارها  این کار همیشگی خود را تکرار کرده است .

وی در ادامه پاسخ این سوال تصریح کرد: آمریکا که فقط با زبان خود ادعای حقوق بشری  می کند بیش از عروسک خیمه شب بازی نیست  و فقط آمریکا را باید به عنوان فتنه ای در منطقه آسیا و اروپا دانست.

این ورزشکار در پاسخ سوال چرا جهت برون رفت از وضعیت اقتصادی فعلی برنامه ای ارائه نمی شود و شعارهای رئیس جمهور محقق نشده است بیان کرد: این مسئله خیلی طبیعی است که تا الان چرخ اقتصاد کشور حرکت نمیکند وفقط در حد شعار است چون این فرصتی برای مانور دادن کشورهای خبیثی همچون آمریکاه جنایتکار  می باشد.

وی در ادامه پاسخ به این سوال گفت: دولت باید برای رفع از این مشکلات با میدان دادن به جوانان نشان دهد که در میدان کارزار میتوانند نقش افرینی نمایند و مشکلا عظیمی را  با دستان این جوانان هموار کنند.

فخری مقدم در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه دو سال پس از برجام گروه های اقتصادی  بیشتری فعالیت داشتند اما امروز سایه برجام سنگینی می کند وضعیت اقتصادی را چگونه ارزیابی میکنید اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز سایه تحریم ها بر سر اقتصاددانان کشورمان می باشد ولی اگر در دست جوانان باشد به بار خواهد نشست وکشور راه نجات خواهند داد.

وی درادامه پاسخ به این سوال خاطر نشان کرد: اقتصاد ما در حال حاضر خیلی لاک پشتی و آهسته پیش میرود و  باید به قول رهبر عزیزمان  کشور دست اهلش داده شود و جوان باشد وباید از ظرفیت های بانوان هم استفاده شود.

این ورزشکار در پایان با اشاره به راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان  که این حرکت نشان دهنده اوج نفرت مسلمانان از استکبار دانست و بیان کرد: حضور باشکوه در یوم لله ۱۳ آبان نشانه ظلم ستیزی بر اساس آموزه های قیام عاشورایی ابا عبدالله الحسین (ع) است و باعث ناامیدی استکبارجهانی و دشمنان از تسلط بر شرف و استقلال ایران اسلامی است .

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !