جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

در ۱۳ ابان هرگز اجازه نخواهیم داد که جنایت آمریکا از اذهان مردم پاک شود

مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوارگفت: 13 آبان یادآور عزم تاریخی ملت ایران اسلامی بر حفظ استقلال و اعتلای هویت خود در برابر زیاده خواهی استکبار جهانی بوده است.

آخرین اخبار
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ صابر بهرامی مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس ۱۳ آبان را الگوی عملی در کشورهای منطقه دانست و یادآور شد:  ۱۳ ابان روزی است که مردم ایران مانند همیشه هیمنه پوشالی دشمن را شکسته و آن را به ذلت کشانده که این حرکت موجب عزت و غرور ایرانیان شده است.

 وی بیان داشت: مردم ایران با تبعیت از مکتب امام حسین (ع) و ائمه و بزرگان دینی هیچ‌گاه به کسی ظلم نکرده و به طور قطع هیچ‌گاه هم زیر بار ظلم هم نخواهند رفت و اساساً هرگز اجازه نخواهیم داد که جنایت آمریکا از اذهان مردم پاک شود.

بهرامی ادامه داد: مرگ بر آمریکا شعار نفرین یک دولت و کشور نیست بلکه نفی یک تفکر و ایدئولوژی ظالمانه است و تاکنون مردم ایران آن چه را که انجام داده‌اند در پیروی از مسیر امام و رهبری بوده است.

وی گفت: آمریکا بداند که مردم ایران اسلامی در مسیر آرمان‌های والای انقلاب اسلامی بوده و هرگز در دفاع و حمایت از آن کوتاه نیامدن و کوتاه نخواهند آمد.

این مسئول ادامه داد: آمریکا همواره با حربه های مختلف در تلاش برای ضربه زدن و ایجاد مانع در مسیر اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده  است.

وی گفت: ملت ایران به‏ ویژه جوانان غیور و انقلابی کشورمان  با حضور خود در ۱۳ آبان، پاسخ قاطع و دندان‏شکنی به آمریکا و اروپا و رژیم غاصب صهیونیستی در این ‏رابطه  خواهند داد.

این مسئول با بیان اینکه یوم الله ۱۳ آبان روز سرنوشت‌ساز تاریخ انقلاب اسلامی است و فقط مختص دانش آموزان نیست، اضافه کرد: ۱۳ آبان سال ۹۸ روز تسلیم‌ناپذیری، اقتدار، صلابت و مقاومت ملت ایران در پیشگاه جهانیان خواهد بود و آحاد مردم درس دیگری را به دشمنان کینه‌توز خواهند داد.

بهرامی ابراز داشت: امسال باید حضو مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان باشکوه‌تر از گذشته باشد تا به دشمنان بفهمانند که درخت انقلاب اسلامی تنومندتر از قبل شده، زیرا حضور مردم در صحنه مهم‌ترین علت تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی است به همین دلیل دشمن برای ضربه زدن به نظام، اعتماد مردم را هدف گرفته است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !