جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

جاماندگان اربعین حسینی در بوشهر دل را روانه پیاده روی کردند

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم پیاده‌روی بزرگ جاماندگان اربعین حسینی صبح امروز درسراسر شهرها و روستاهای به سمت گلزار شهدا و امامزادگان برگزار شد.

آخرین اخبار
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام عبدرالرضا سروستانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس  ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مذهبی که در سال‌های اخیر در سطح استان بوشهر پایه‌گذاری شده پیاده‌روی اربعین در سراسر استان بوشهر است، که در تمامی شهرها و روستاهای استان صبح امروز همزمان با اربعین حسینی به سمت گلزار شهداء و امام زادگان برگزار شد و در مرکز استان بوشهر عصر امروز نیز از بسیج مرکزی استان به سمت گلزار مطهر شهداء شهر بوشهر برگزار می شود، که این همایش به پیاده روی جاماندگان اربعین نامگذاری شده است.

وی گفت: این همایش بزرگ با همکاری هیئت های مذهبی سراسر استان و مشارکت مردم انجام شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در این همایش هیئت ها و مردم در اجتماع بزگ شهرها و روستاهای مختلف استان حاضر می‌شوند و پس از قرائت زیارت اربعین عزاداری و سینه زنی خواهند داشت.

حجت الاسلام سروستانی افزود: عزاداران حسینی با حضور پرشور خود در این همایش بزرگ بار دیگر با اهداف و آرمان‌های ائمه اطهار (ع) بخصوص حضرت سیدالشهدا (ع) تجدید میثاق کردند.

وی در پایان همایش عظیم اربعین حسینی در کربلای معلی را نشان از عزت اسلام و اتحاد مسلمانان دانست./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !