جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

انحصارطلبی خانوادگی درآموزش وپرورش تنگستان

آخرین اخبار
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به نقل از تنگستان نما، باتوجه به کمبود کار و عدم توجه به قشر جوان بیکار در جامعه و بخصوص شهرستان تنگستان که رتبه اول بیکاری در سطح استان را دار است متأسفانه شاهد این هستیم که تنها اداره ای از دولت که فعلا اقدام به استخدام افراد مورد نیاز خود می‌کند آموزش و پرورش است.
ولی آیا این استخدام شرایط قانونی خود را طی کرده و می‌کند، آیا اطلاع رسانی دقیقی در سطح شهرستان صورت گرفته است؟ آیاجوانان تحصیل کرده ما که با مدارک مختلف و مورد نیاز آموزش و پرورش قصد استخدام در این اداره را دارند باید مورد بی توجهی و فراموشی قرار گیرند؟
سالها قبل پای ثابت موضوعهای  انشاء این بود که علم بهتر است یا ثروت ولی اینک تبدیل شده به سیاست بهتر است یا ثروت، روند استخدام در این اداره بخصوص در شهرستان تنگستان متأسفانه به سمتی رفته است که برای شهروندان بخصوص جوانانی که انتظار استخدام در این اداره را می‌کشیدند ایجاد شبهه کرده است.
لیستی تحت عنوان اسامی استخدام شدگان آموزش و پرورش شهرستان تنگستان در فضای مجازی منتشر شده است.
اداره آموزش و پرورش شهرستان تنگستان برای روشن شدن اذهان مردم، نیاز است که در این خصوص اطلاع رسانی کند.
افراد حاضر در این لیست، همگی از خویشاوندان مجموعه آموزش و پرورش می باشند.
اکنون متوجه می شویم که چرا چندین سال است که در کنکورهای سراسری نامی از دانش آموزان این شهر و شهرستان با قبولی در رشته های مناسب دیده نمی شود و چوب استخدام های غیر تخصصی و فامیلی را والدین دانش آموزان، دانش آموزان وجوانان تحصیل کرده شهرمان می خورند و خواهند خورد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !