پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جلسه هماهنگی برگزاری پیاده روی اربعین حسینی در شهر کنگان برگزار شد+ تصویر

جلسه هماهنگی برگزاری پیاده روی اربعین حسینی در شهر کنگان در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

،حجت‌الاسلام محمود محمودی صبح امروز در نشست هماهنگی برگزاری عزاداری و پیاده روی اربعین حسینی در شهر کنگان اظهار داشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی اربعین و استقبال بی‌نظیر از این مراسم بیانگر عشق و ارادت مردم به اهل بیت است.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش گسترده‌ای دارند تا با استفاده از ابزار رسانه‌های خود و با تبلیغات متنوع مانع از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین شوند ولی به این هدف خود نخواهند رسید.

غلامحسین زیبا معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کنگان نیز در این نشست اظهار داشت: اصل نماد راهپیمایی اربعین مردمی بودن آن است. راهپیمایی اربعین باید تجلی معرفت زائران باشد.

وی با بیان اینکه اربعین بزرگترین همایش جهان اسلام است خاطرنشان کرد: مدیریت آیین های اربعین باید مبتنی بر فرهنگ و اعتقادات مردم باشد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کنگان با بیان اینکه راهپیمایی اربعین حسینی به عنوان یک نماد جهانی پایدار خواهد ماند افزود: ما باید با رفتارمان مراسم اربعین را به یک مانور قدرت، وحدت و انسجام تبدیل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای مراسم اربعین آینده تدابیر لازم در بکارگیری نهادهای مردمی اندیشیده شود، ادامه داد: راهپیمایی اربعین فرصتی مغتنم برای افزایش انسجام مسلمانان است.

زیبا خاطرنشان کرد: تعظیم شعائر اسلامی، اولین هدف مراسم اربعین است و برگزاری مراسم اربعین تبلور هماهنگی خوب مردم و مسئولان است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !