۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 274052
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۰

۴۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های بوشهر واریز شد

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: در پنج ماه نخست سال جاری 400 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده است.

 غلامرضا احمدپری در نشست با فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی استان بوشهر، اظهار داشت: در پنج ماه نخست سال جاری  ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده  به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر برای اجرای طرح‌های عمران شهری و روستایی واریز شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر  با بیان اینکه این اعتبارات بر اساس نرم جمعیت در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع شده است، افزود: از این میزان اعتبار ۲۷۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها و ۱۲۵ میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده است.

وی  با اعلام اینکه رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی از آثار پرداخت مالیات است، بیان کرد:  در حال حاضر بخش عمده‌ای از اعتبارات و درآمدهای مالیاتی، صرف عمران، آبادانی و امور زیربنایی کشور می‌شود.

احمدپری با اشاره به بخشودگی جرایم بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی، خاطرنشان کرد: مهلت بهره‌مندی از بخشودگی ۱۰۰درصدی ۳۰ مهر و  آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی‌های جرایم قابل بخشش، فقط امسال تعیین شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*