جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۴۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های بوشهر واریز شد

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: در پنج ماه نخست سال جاری 400 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده است.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 غلامرضا احمدپری در نشست با فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی استان بوشهر، اظهار داشت: در پنج ماه نخست سال جاری  ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده  به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر برای اجرای طرح‌های عمران شهری و روستایی واریز شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر  با بیان اینکه این اعتبارات بر اساس نرم جمعیت در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع شده است، افزود: از این میزان اعتبار ۲۷۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها و ۱۲۵ میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده است.

وی  با اعلام اینکه رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی از آثار پرداخت مالیات است، بیان کرد:  در حال حاضر بخش عمده‌ای از اعتبارات و درآمدهای مالیاتی، صرف عمران، آبادانی و امور زیربنایی کشور می‌شود.

احمدپری با اشاره به بخشودگی جرایم بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی، خاطرنشان کرد: مهلت بهره‌مندی از بخشودگی ۱۰۰درصدی ۳۰ مهر و  آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی‌های جرایم قابل بخشش، فقط امسال تعیین شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !