جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

منطقه ویژه اقتصادی بانه آماده بهره‌برداری شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به روند کاهش قیمت‌ها در بازار گفت: با تشدید ابزارهای نظارتی و کنترلی قیمت بسیاری از کالاها یا راکد شده و یا به سمت شیب منفی در حال حرکت است.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 به گزارش خبرگذاری سپاس؛محسن بیگلری عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری از فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه خبر داد و اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی بانه و مریوان در دولت احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق تصویب شد اما متأسفانه مریوان به فراموشی سپرده شد.

وی در پاسخ به این سؤال که “چطور منطقه ویژه اقتصادی بانه اجرایی اما مریوان تصویب نشد؟!” ابراز کرد: بنده پس از تصویب این طرح، در صحن مجلس از نعمت‌زاده وزیر صمت وقت سؤال کردم و خواستار اجرای مصوبه شدم که پس از آن جلسه‌ای با حضور خود وزیر، زاهدی استاندار سابق و مسئولان مربوطه کردستان تشکیل و دستورات لازم داده شد.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: خوشبختانه هم‌اکنون فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه آماده بهره‌برداری و واگذاری به سرمایه‌گذاران است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا زیرساخت‌های لازم منطقه ویژه اقتصادی بانه فراهم شده است، گفت: زیرساخت‌‌های آن تقریباً آماده است! زمانی‌که فاز نخست آن را واگذار کرده، برق و آب کافی بوده و آسفالت آن هم انجام شده است.

بیگلری خاطرنشان کرد: از سرمایه‌گذاران دعوت می‌کنیم از فرصت و موقعیت مناسب منطقه ویژه اقتصادی بانه برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !