جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رونق و گسترش کسب و کارهای اینترنتی در استان بوشهر

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای استارت‌آپ‌ها گفت: کسب و کارهای اینترنتی در استان بوشهر گسترش می‌یابد.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در آئین راه‌اندازی نخستین پلتفرم آنلاین طراحی و دوخت لباس کشور اظهار داشت: امروز برای اولین بار شاهد شروع به کار استارت آپی هستیم که خدمات طراحی، دوخت و فروش لباس را بصورت آنلاین برای همه مردم ارائه می‌کند.

وی اضافه کرد: این استارت آپ از سال ۹۶ به ‌صورت آزمایشی در بوشهر و با حمایت اداره‌کل فناوری اطلاعات و ارتباطات  فعالیت خود را آغاز کرد و در زمستان ۹۷ نسخه اولیه خود را در فضای اینترنت ارائه کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیان کرد:در این پلتفرم کاربر متقاضی طرح لباس موردنظر خود را به‌صورت آنلاین برای تیم پوشاپ می فرستد و لباس خود را درب منزل تحویل می گیرد.

سملیان افزود: با توجه به افزایش روز افزون کاربران اینترنت در ایران، این فضا برای کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای مد و لباس شرایط مناسبی را فراهم کرده تا در عین بهینه و به صرفه بودن، این فعالیت‌ها بتوانند بیش از پیش کار خود را گسترش داده و درآمد زایی کنند.

وی تصریح کرد: آغاز این نوع کسب و کار، شروع مناسبی برای افراد جویای کار و علاقه‌مند به صنعت پوشاک و همچنین فارغ‌التحصیلان و هنرجویان رشته‌های طراحی و دوخت است و زمینه آغاز کار با سرمایه اندک و ریسک‌پذیری قابل قبول در عرصه تولید را برای آنها فراهم می‌کند.

سملیان گفت: به دلیل گستردگی طرفداران خرید آنلاین پوشاک، این بازار  روز به روز گسترده تر می شود و موقعیت های بیشتری را برای فعالان این عرصه فراهم می سازد و در ایران به دلیل رقبای کمتر، می توان از این فضا استفاده بهتری کرد.

وی با اشاره به اینکه اکثر برندهای معروف دنیا، فروشگاه اینترنتی را یکی از منابع درآمد خود می دانند گفت: از مزایای راه اندازی آنلاین کسب و کارهای اینترنتی طراحی و فروش لباس می توان به صرفه اقتصادی، کارآمدی بیشتر، گستردگی و عدم محدودیت فعالیت در این فضا است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !