۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » خبر فوری
  • شناسه : 274026
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۲۷
خبرهای خوب از پرورش میگوی استان بوشهر
خبرهای خوب از پرورش میگوی استان بوشهر

خبرهای خوب از پرورش میگوی استان بوشهر

مهار بیماری لکه سفید و پایداری شرایط سایت های پرورش میگو در استان بوشهر باعث دلگرمی فعالان این بخش شده است.

عبدالکریم گراوند در نشست گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی اظهار داشت: یکی از اولویت‌های دولت جایگزینی درآمدهای مالیاتی به جای درآمدهای حاصل از فروش نفت خام  است.

وی به نقش بسیار مهم مالیات در توسعه و پیشرفت کشور اشاره کرد و ادامه داد: باید با ارائه آموزش‌های مناسب، مردم با فرهنگ مالیاتی بیش از پیش فراهم شود.

استاندار بوشهر با اشاره به شرایط تحریم و کاهش فروش نفت کشور، تصریح کرد: در این شرایط که دشمن تحریم‌های ظالمانه‌ای را علیه کشور ما داشته است، درآمدهای مالیاتی می‌توان نقش بسیار مهمی داشته باشد.

وی از پرداخت مالیات به عنوان یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه جامعه یاد کرد و افزود: پرداخت مالیات باعث رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، توسعه و پیشرفت می‌شود.

گراوند تصریح کرد: باید برای جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی و اشتغال‌زا تلاش جدی صورت گیرد و دستگاه‌های اجرایی همچون آب، برق، گاز، تامین اجتماعی، اداره کل امور مالیاتی در این زمینه نقش مهمی بر عهده دارند.

وی خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی با  بنگاه‌های اقتصادی، صنعتی، واحدهای تولیدی و اشتغال‌زا شد و بیان کرد: رسانه‌ها مواره نقش مهمی در زمینه‌های مختلف داشته‌اند و انتظار است که تولید و صادرات را نیز حمایت کنند.

استاندار بوشهر از رفع مشکلات استخرهای پرورش میگو شد و افزود: برداشت میگو با نظارت دامپزشکی در از اراضی پرورشی ادامه دارد و صادرات میگوهای پرورشی به نحو مطلوب درحال انجام است و هیچ مشکلی در سایت‌ها وجود ندارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*