جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

سیاسی کاریِ دولتی ها، مردم شهر بوشهر را تشنه کرد/خشکی لب های مردم در پی دروغ های آبدار مسئولین آبفا

خبرهای زیادی در خصوص ارائه خدمات مانند ایجاد آبشیرین کن‌ها و سدها در رسانه ها منتشر شد، اما آن روی سکه چیز دیگری نشان می داد و مردم روز به روز تشنه‌تر می‌شوند.

آخرین اخبار
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ استان بوشهر یکی از استان های خشک و کم آب کشور است که هر ساله در فصل گرما دچار مشکلات بسیاری در حوزه کم آبی و گاهی اوقات بی‌آبی می‌شود و هیچ کس پاسخگوی تشنگی مردم نیست.

سال هاست استانداران گذشته و استاندار فعلی، مجموعه عمرانی استانداری بوشهر و مجموعه آبفا استان، پشت تریبون رسانه ها قرار گرفته و وعده هایی برای رفع مشکلات مردم بخصوص در حوزه آب ارائه می‌کنند که تا کنون میزانِ انگشت‌شماری از آن برای ساکت کردن مردم محقق شده و بخش قابل توجهی از آن همچنان در سیر کاغذ بازی ادارای است.

مسئولین آبی استان بوشهر در نشست های متعدد مطبوعاتی، بارها تکرار کرده و وعده داده‌اند که آب استان بوشهر تامین و تا سال ۱۴۰۰ هیچ مغزن ذخیره آب در واحدهای مسکونی وجود نخواهد داشت، اما این وعده‌ی مسئولین آبفا، موجب شد مردم استان بیشتر احساس تشنگی کنند.

خبرهای زیادی در خصوص ارائه خدمات مانند ایجاد آبشیرین کن‌ها و سدها در رسانه ها منتشر شد، اما آن روی سکه چیز دیگری نشان می داد و مردم روز به روز تشنه‌تر می‌شوند.

سیاست‌بازی دولتی‌ها برای کادر سازی آغاز شده که در برخی موارد رسانه های محلی و خبرگزاری ها نیز با پوشش خبرهای بی‌اثر در بازی مدیران دولتی قرار گرفته و به ناچار خبرهای سوء منتشر شد.

پایگاه خبری تحلیلی سپاس در هفته های گذشته مطلبی با عنوان آبرسانی در مرکز استان با تانکر منتشر کرد که مجموعه آبفا استان نسبت به آن هیچ گونه واکنشی نشان نداد.

امروز همان آبرسانی با تانکر برای مردم حاشیه نشین شهر بوشهر و محلات جنوبی قطع شده است و مردم ناچار هستند برای تامین آب مورد نیاز خود هزینه‌هایی حدود هر ۲ هزار لیتر ۵۰ هزار تومان بپردازند، در حالی که همه واحدهای مسکونی دارای مجوزهای قانونی استفاده از آب شرب از شبکه‌ی آب دارند.

عدم پاسخ مناسب برای رفع مشکلات مردم

پورقربان مدیرعامل آبفا استان بوشهر بارها در تماس های تلفنی با مدیر سایت سپاس و پیام های مختلف اظهار کرده است که مشکلات مردم در محلات جنوبی رفع خواهد شد، اما روز به روز شاهد بی‌آبی بیشتری هستیم.

بارها مشکلات مردم به مدیر عامل آبفا استان به گونه های مختلف ارتباطی انتقال داده شد، اما در هر بار تماس، شماره تلفن یکی از همکاران خود را جهت پیگیری به سپاس می دهند و جالب تر اینجا است که همان فرد نیز هیچ گونه اختیار در پیگیری و پاسخ گویی ندارد.

ظاهرا مجموعه مدیریت آبی استان و استاندار به کارهای دیگری مشغول هستند که اصلا گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات مردم نداشته و برنامه عملیاتی برای رفع تشنگی مردم ندارند، چون بارها ائمه جمعه، برخی رسانه ها، فعالین اجتماعی، مردم و سایر قشرهای جامعه با رسانه‌هایی که در اختیار دارند، تشنگی مردم را فریاد می زنند اما هیچ گوش شنوایی نیست.

مردم انتظار دارند آقای استاندار، سیاست‌بازی هایی که به فصل انتخابات باز می گردد را کنار گذاشته و سعی کند مردم محلات جنوبی را از تشنگی خارج و سیراب کند.

حال باید منتظر ماند که چه روزی مردم شهر و استان بوشهر از نوبت بندی های آب و منبع های ذخیره رها و بی‌دغدغه خواهند شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !