سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده حماس در ایران: پروژه عادی‌سازی رابطه با اسرائیل هیچ منفعتی ندارد و خیانت به خون شهداست

نماینده حماس در ایران گفت: عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی اتفاق نخواهد افتاد و وحدت کشورهای خط مقاومت در برابر استکبار تنها راه‌ حل است.

آخرین اخبار
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  خالد القدومی نماینده حماس در ایران در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: ایستادگی در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی پاسداری از خط مقاومت است.

وی گفت: طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ میلادی، تعداد یک هزار و ۴۰۰ کودک فلسطینی به شهادت رسیده‌اند که همه جنایت‌ها به‌وسیله صهیونیست‌ها و سردمدار آن آمریکا اتفاق افتاده است.

نماینده حماس در ایران ابراز کرد: آمریکا در این سال‌ها ۳۸ میلیارد دلار به تل‌آویو اختصاص داده است و رژیم اشغالگر اسرائیل بزرگ‌ترین دریافت‌کننده کمک‌های نظامی از سوی آمریکا است.

وی با بیان اینکه دولت آمریکا سالانه ۳ میلیارد دلار از جیب شهروندان این کشور به جیب صهیونیست‌ها واریز می‌کند، ابراز کرد: آمریکا تا سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۴۲ بار برای دفاع از منافع استکباری خود و ایادی‌اش از حق وتو در شورای امنیت سازمان ملل استفاده کرده است.

خالد القدومی بیان کرد: مماشات با رژیم صهیونیستی و آمریکا ثمری ندارد، هرچند در لحظه اول پیشنهاد جذابی به نظر برسد اما حقیقت این است که سرمایه‌های هر کشوری را به ثمن بخس می‌بخشند.

نماینده حماس در ایران گفت: دولت آمریکا هیچ منفعت و خیرخواهی برای دولت ما نمی‌خواهند و وقتی به تجربیات جمهوری اسلامی که همان تحریم به خاطر دموکراسی و استقلال است، بنگریم، دولت آمریکا را در مقابل منافع کشور خود می‌بینیم.

وی تصریح کرد: مقاومت به‌رغم بضاعتی که دارد، توانسته بینی استکبار را به خاک بمالد و این ادعا به‌زعم نشریات پر خواننده آمریکایی است.

خالد القدومی عنوان کرد: مقام معظم رهبری تنها رهبری است که توانست بر ترامپ پیروز شود و ایران اسلامی توانسته نیروهای استکباری را به چالش بکشد به‌طوری‌که آمریکا جرأت هیچ اقدامی را نداشته باشد.

نماینده حماس در ایران بیان کرد: فلسطین کانون رویارویی با دشمن به شمار می‌رود و ایستادگی در برابر رژیم صهونیسیتی و آمریکا،  پاسداری از خط مقاومت است.

وی با بیان اینکه پروژه عادی‌سازی رابطه با اسرائیل هیچ منفعتی ندارد و خیانت به خون شهداست، تصریح کرد: عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی اتفاق نخواهد افتاد و وحدت کشورهای خط مقاومت در برابر استکبار تنها راه‌حل است و باید تعصبات قومی و قبیله‌ای را کنار بگذاریم تا به پیروزی نهایی در مقابل استکبار رسید.

نماینده حماس در ایران در پایان با بیان اینکه مقام معظم رهبری تنها رهبری است که توانست بر ترامپ پیروز شود افزود: ایران اسلامی توانسته نیروهای استکباری را به چالش بکشد به‌طوری‌که آمریکا جرات هیچ اقدامی را نداشته باشد.

افتصاد مقاومتی نقش مهمی در شکست تحریم های اقتصادی دارد

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری  نیزدر  در این نشست از دیدگاه مقام معظم رهبری» اظهار داشت: آمریکایی‌ها همه شاخص‌های حقوق بشر را نقض کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا ناقض حقوق بشر و تهدید کننده حقوق جامعه انسانی است اضافه کرد: آمریکا تلاش می‌کند که چهره واقعی خود را عرصه جنایت‌کاری پنهان کند ولی در همه ابعاد بزرگترین جنایت کار است.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: در نقاط مختلف دنیا شاهد جنایت‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی علیه بشریت هستیم و این چهره جنایت‌کارانه را به وضوح می‌توان دید.

وی با اشاره به اینکه افول سیطره آمریکا پرشتاب در جهان دیده می‌شود خاطرنشان کرد: به زودی شاهد تمدنی نوین در جهان خواهیم بود و نظمی که آمریکا در جهان مهندسی و طراحی کرده می‌شکند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه افول آمریکا باعث آزادی و نجات انسان از سلطه و اضمحلال می‌شود، افزود: آمریکا خوی استکباری خود را به روش‌های مختلفی در سطح جهان اعمال کرده است.

وی تحریم‌های اقتصادی را نشان از افول و شکست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دانست و تصریح کرد: تحریم اقتصادی آخرین تیر یک کشور استکباری است که به عنوان یک مبادله باخت – باخت محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی ترسیم‌شده توسط رهبر معظم انقلاب تحریم‌های دشمنان را در هم شکسته است، گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شکست تحریم‌های اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !