جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

پرونده فوت جوان بوشهری به سازمان نظام پزشکی ارجاع شد

 پرونده شادروان جواد عظیمیان با دستور رییس دانشگاه در سازمان نظام پزشکی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آخرین اخبار
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر، بنا به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمیته ویژه‌ای به منظور بررسی‌های اولیه پرونده شادروان عظیمیان در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس آغاز به کار کرد تا اطلاعات و مستندات مربوطه را موردبررسی قرار دهند.

در همین راستا به درخواست رییس دانشگاه پرونده مورد اشاره در سازمان نظام پزشکی بوشهر مفتوح تا مورد بررسی تخصصی و دقیق‌تر قرارگرفته که در صورت محرز شدن هر نوع کوتاهی و قصور پزشکی، برخوردهای لازم برابر قانون و مقررات صورت گیرد.

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بر اساس رسالت خود با تمام توان نهایت همکاری با سازمان نظام پزشکی و نهادهای قانونی مرتبط با این پرونده به کار خواهد گرفت.

از همشهریان گران‌قدر تقاضا می‌شود از اظهارنظر و بیان مطالب احساسی و غیراصولی درباره پرونده فوق الذکر پرهیز نموده تا زمینه برای بررسی دقیق و همه‌جانبه فراهم شود.

محمدجواد عظیمیان روز سه شنبه دوم مهرماه بر اثر تصادف به اورژانس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر انتقال یافته، و پس از انجام آزمایشات و معاینه های اولیه در اثر خونریزی و فشار مغزی و پایین آمدن فشار مغزی جان باخته است. خانواده عظیمیان قصور پزشکی و عدم حضور پزشک را علت مرگ این جوان عنوان کرده بودند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !