۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 273833
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
حسن درویشی بخشدار دلوار:

لزوم راه اندازی تشکلهای مردم نهاد در بخش دلوار

نشست مشاورین بانوان دهیاری های روستاهای بخش دلوار با حضور مشاورین  بانوان فرمانداری تنگستان و بخشداری دلوار با بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.

به گزارش سپاس؛  نشست مشاورین بانوان دهیاری های روستاهای بخش دلوار با حضور مشاورین  بانوان فرمانداری تنگستان و بخشداری دلوار با بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار در این نشست نقش بانوان را در جامعه مهم دانست و گفت:بانوان بخش دلوار ظرفیتی توانمند و موثرترین قشر در حوزه های مختلف ، همپای مردان به نظام جمهوری اسلامی وفا دار و خدمت نموده اند.

ایشان ضمن تقدیر از فعالین حوزه های مختلف در بخش دلوار افزود: حضور بانوان در همه رسته ها بخصوص حوزه سیاسی،اجتماعی، فرهنگی و ورزشی تاثیرات قابل قبولی ایجاد نموده است.

ایشان گفتند:  بانوان بخش دلوار مطالبه گری را برای رشد جامعه روستای خود از مسئولین داشته باشند.

وی افزود :نیاز هست تشکلهای مردم نهاد در هر زمینه ای برای بانوان در روستاها تشکیل شود.

بخشدار دلوار ضمن قدر دانی از دهیاریها و شوراهای اسلامی روستاهای بخش دلوار در بکارگیری بانوان در امورات روستا افزود:دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای بخش دلوار از ظرفیتهای بانوان  در حوزه های آموزشی و فرهنگی و ورزشی استفاده بیشتری نمایند.

ایشان با توجه به ایجاد اشتغال برای بانوان گفت: آموزشهای فنی و حرفه ای و هنری با درخواست مشاورین دهیاری ها توسط مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تنگستان برای ایجاد اشتغال خانگی آموزش داده خواهد شد.

بخشدار دلوار در پایان افزود:با توجه به استقبال خوب بانوان از المپیاد ورزشی سال گذشته مسابقات ورزشی و مسابقات بومی محلی ویژه بانوان در ماه های آینده برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*