۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 273823
  • 08 اکتبر 2019 - 13:03
فیلم «هنوز چشم های تو» ساخت هنرمند بوشهری برنده جشنواره  سال ۲۰۱۹ انگلستان شد
فیلم «هنوز چشم های تو» ساخت هنرمند بوشهری برنده جشنواره  سال ۲۰۱۹ انگلستان شد

فیلم «هنوز چشم های تو» ساخت هنرمند بوشهری برنده جشنواره  سال ۲۰۱۹ انگلستان شد

 رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: هنرمند بوشهری موفق شد برنده بخش انیمیشن کوتاه جشنواره بین‌المللی بودجه کشور انگلستان شود.

به گزارش سپاس ؛  عبدالرحمن برزگر رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: هنرمند بوشهری موفق شد برنده بخش انیمیشن کوتاه جشنواره بین‌المللی بودجه کشور انگلستان شود.

وی گفت: این جشنواره بین‌المللی ۹ ساله ویژه فیلم‌های کوتاه زیر ۱۲ دقیقه و هدف آن ساخت فیلم‌ها با مضمون خانواده و جهان شمول بودن آثار در ژانرهای مختلف (داستانی، انیمیشن و تبلیغات) است.

 عبدالرحمن برزگر افزود: حمید حق جو با انیمیشن «هنوز چشم های تو» برنده جشنواره بین‌المللی بودجه  سال ۲۰۱۹ انگلستان شد.

وی اضافه کرد: این جشنواره بین‌المللی ۹ ساله ویژه فیلم‌های کوتاه زیر ۱۲ دقیقه و هدف آن ساخت فیلم‌ها با مضمون خانواده و جهان شمول بودن آثار   در ژانرهای مختلف (داستانی، انیمیشن و تبلیغات) است.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه  انیمیشن «هنوز چشم های تو» پیش از این نیز در چندین جشنواره بین المللی برگزیده شده بود گفت: داستان این انیمیشن رویای جوانی است که در خیالش قصه‌ای شکل می‌گیرد.

وی همچنین گفت: این جشنواره هر ساله یک موضوع دارد که موضوع امسال جشنواره قهرمانان بود از فیلم های برنده و برگزیده  در این جشنواره پشتیبانی فنی و حمایت برای تولید اثار بعدیشان می شود.

وی بیان کرد: فیلم های برنده شده در مراسم اختتامیه  در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹ در انگلستان به نمایش گذاشته می شود  و به برندگان جوایز و گواهینمامه  اهدا می شود

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*