یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

راهپیمایی جاماندگان اربعین دیر از ساعت ۵:۳۰ آغاز می شود

مسئول هیئت رهروان شهداء شهرستان دیر گفت: راهپیمایی جاماندگان اربعین شهرستان دیر از ساعت ۵:۳۰ آغاز می شود.

آخرین اخبار
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد رضا صالح نژاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب اظهار داشت: همزمان با برگزاری مراسم بزرگ اربعین حسینی در کربلا راهپیمایی پیاده روی جاماندگان اربعین ساعت ۵:۳۰ روز شنبه از مرقد سید مرتضی به سمت شاهزاده ابوالقاسم آغاز می شود.

وی گفت: همایش پیاده روی اربعین حسینی (ع) نماد اقتدار و اتحاد مسلمانان جهان می باشد و مسلمانان با شرکت پرشور و شعور در این همایش و با نشان دادن ارادت به ائمه اطهار (ع)، عزت و اقتدار مسلمانان را به‌نمایش می‌گذارند.

صالح نژاد با بیان اینکه در این بین افرادی هستند که به هر دلیلی از شرکت کردن در این همایش بزرگ پیاده روی اربعین جا مانده اند، به همین دلیل پیاده‌روی بزرگ جاماندگان اربعین حسینی در دیر پس از تجمع در مرقد سید مرتضی پس از قرائت زیارت عاشورا، به سمت امامزاده شاهزاده ابوالقاسم انجام می‌شود و نماز ظهر و عصر در آن مکان اقامه می‌شود.

مسئول هیئت رهروان شهداء شهرستان دیر تصریح کرد: هماهنگی لازم با دستگاه های اجرایی و خدماتی از جمله آتش نشانی، نیروی انتظامی، سپاه، هلال احمر، اورژانس، انجام شده است.

صالح نژاد گفت: با هماهنگی‌هایی که با شهرداری و دیگر دستگاه های اجرایی که دارای وسیله نقلیه می باشند انجام شده است، مسیر برگشت شهروندان از شاهزاده ابوالقاسم رایگان خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این حرکت برای چندمین سال به‌ صورت خودجوش و مردمی و با همکاری افرادی که موفق به حضور در مراسم راهپیمایی اربعین نشدند راه‌اندازی شده است و خوشبختانه سال‌به‌سال با شور و حال بیشتری در شهرستان دیر برگزار می‌شود./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !