یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

امنیت منطقه حاصل تلاش نیروی انتظامی است

آخرین اخبار
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

،ابراهیم یاسری دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس و مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد امروز با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت اظهار داشت: امنیت و آرامش ما در منطقه بواسطه حضور و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است.

دبیر شورای راهبردی افزود:من خود افتخار فعالیت در نیروی انتظامی را داشته و با مشکلات و سختی کار آن آشنایی کامل دارم. نیروهای انتظامی در سخت ترین شرایط ممکن با کمترین توقع خدمت می کنند و این قابل تحسین است

در ادامه این دیدار سرهنگ فتاحی فرماندهی انتظامی عسلویه همکاری و حضور پازارگاد را در کنار نیروی انتظامی مثبت خواند و بیان داشت:ما پازارگاد را از جنس خود می دانیم و قرابت خوبی با این شرکت داریم.

فرماندهی انتظامی عسلویه گفت: خوشحالیم که شما نسبت به مشکلات و سختی کار ما آگاهید و حضور پازارگاد در کنار نیروی انتظامی مایه دلگرمی است.

سرهنگ فتاحی ادامه داد: صداقت یاسری بعنوان یک مدیر آگاه قابل تحسین است.

در ادامه این نشست عبدالکریم شهابی رئیس حراست شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: حضور نیروی انتظامی مایه آرامش و امنیت منطقه است، تجربه حضرتعالی برای منطقه مفید و امید بخش است بنده و تمامی همکاران حراست شرکت پازارگاد نهایت تعامل و همکاری را با نیروی انتظامی خواهیم داشت.

در پایان این دیدار لوح تقدیر شورای راهبردی و شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به مناسبت هفته نیروی انتظامی تقدیم فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه شد .

گفتنی است یاسری به نمایندگی از شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در هفته نیروی انتظامی یک دستگاه پژو به نیروی انتظامی عسلویه اهداء کرد.

همچنین در همین روز دبیر شورای راهبردی و مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کنگان هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت .

ابراهیم یاسری دبیر شورای راهبردی و مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در دیدار با سرهنگ رضایی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کنگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:تقدیر از زحمات و خدمات شما عزیزان کمترین وظیفه ماست و قدردان تلاشهای شما هستیم.

در این دیدار فرماندهی شهرستان کنگان با تقدیر از خدمات شرکت پازارگاد و شورای راهبردی بیان داشت:ما در تعامل با شرکت های منطقه هستیم و برای برقراری امنیت پایدار تلاش خواهیم داشت.

در پایان این دیدار بپاس تلاش سبزپوشان ناجا لوح تقدیر و هدایایی از طرف دبیرشورای راهبردی و مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد تقدیم فرماندهی انتظامی شهرستان کنگان شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !