۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 273731
  • 06 اکتبر 2019 - 14:43
دشمن ما را به عنوان یک قدرت در محاسبات خود ارزیابی می کند/ برگزاری بزرگداشت ویژه برنامه سالگرد شهادت شهدای خلیج فارس
دشمن ما را به عنوان یک قدرت در محاسبات خود ارزیابی می کند/ برگزاری بزرگداشت ویژه برنامه سالگرد شهادت شهدای خلیج فارس
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران:

دشمن ما را به عنوان یک قدرت در محاسبات خود ارزیابی می کند/ برگزاری بزرگداشت ویژه برنامه سالگرد شهادت شهدای خلیج فارس

 امنیت خوبی در خلیج فارس حاکم است و هر نوع ناامنی به حضور استکبار جهانی در این منطقه بر می گردد. منافع استکبار این است که با حضور نامشروع خود ایران هراسی در منطقه ایجاد و اقتصاد خود را با فروش تسهیلات نظامی رونق ببخشند.

به گزارش سپاس ؛ سردار رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت سی و دومین سالگرد بزرگداشت شهدای خلیج فارس اظهار داشت: نیروهای نظامی کشور در آمادگی کامل قرار دارند اما بنای جنگ نداریم اما اگر به مرزهای ما تجاوز شود با قدرت به آنها پاسخ خواهیم داد.

وی بیان کرد:دوره ای که درآن قرار داریم بسیارحساس است که استکبار چهانی با تمام قوا وارد شده و با تحکم به کشورها از آنها خواسته در محاصره ایران اسلامی شرکت کنند. وظیفه همه ماهاست که در یک فضای آرام که به جامعه تزریق می کنیم به مقابله با جهان کفر برخیزیم.
زیراهی گفت: نزدیک به نیمی از جمعیت کشور ما دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند و نیاز است که فداکاری آن دوران به این جمعیت جوان و نوجوان کشور بازگو کنیم. امروز تمام استکبار بسیج شده تا روحیه فداکاری ، از خودگذشتگی و شهادت طلبی را از مردم ایران بگیرد که نیاز است این توطئه ها را ختثی کنیم.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار داشت: تا قبل از جنگ تحمیلی بر علیه ایران ، همه جنگ ها بین دو بلوک شرق و غرب بوده است در حالی که در این جنگ بلوک شرق و غرب بر علیه ما بوده اند.
وی تصریح کرد: تا قبل از عملیات والفجر ۸ همه دنیای غرب فکر می کرد این جنگ برنده ای ندارد در حالی که پس از این عملیات استراتژیست های جنگی و حتی سیاستمداران جهان متوجه شدند که ایران قدرت برنده شدن با یک قدرت فوق العاده دارد و از این زمان است که شاهد سرازیر شدن انواع تجهیزات نظامی از بلوک شرق و غرب به عراق بودیم.
زیراهی گفت: عملیات کربلای پنج که حتی با حضور مستقیم امریکایی ها در جبهه مقابل ایران و انواع کمک به صدام بوده با پیروزی های خیره کننده ای از طرف ایران تا چند کیلومتری دروازه بصره انجام شد. پس از این اتفاقات استراتژیست های آمریکایی حمله به تاسیسات نفتی ایران را توسط صدام کلید زدند. در این دوره عملیات های مستقیم ایران با صدام و حمله به تاسیسات تفتی و نفتکش ها و کشتی های تجاری شدت بیشتری به خود گرفت.
رمضان زیراهی بیان کرد: یکی از این عملیات ها درگیری بین نیروهای سپاه و امریکایی ها در ۱۶ مهرماه سال ۱۳۶۶  در خلج فارس انجام شده که به پاس فداکاری ها این شهیدان سپاه، به نام روز نیروی دریایی نامیده و هر سال محل شهادت آنها توسط بالگردها و یگان های شناور کل بارن می شود.
وی گفت : امنیت خوبی در خلیج فارس حاکم است و هر نوع ناامنی به حضور استکبار جهانی در این منطقه بر می گردد. منافع استکبار این است که با حضور نامشروع خود ایران هراسی در منطقه ایجاد و اقتصاد خود را با فروش تسهیلات نظامی رونق ببخشند. امنیت خلیج فارس فقط با حضور و همکاری برادران مسلمان ما در منطقه می تواند ایجاد شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*